Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 04.03.2015, 00:48   #21
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od EmirTotic Pokaži Post
@nesaband, @vuk16 : Nema potrebe za raspravom, nemojte da ode daleko, a u pitanju je skroz mala stvar. Vuk16 je dobio odgovor, mada ja te savetujem da sve što ti se svidja odeš u muzičku kuću i probaš kao svi mi. Ničije iskustvo nije isto i o ukusima se ne raspravlja. Zavisi ti dosta toga i od budžeta, ako očekuješ neki priliv keša sačekaj još malo za nešto ozbiljnije, mada možda je i rano za to jer ko se ozbiljno bavi muzikom sam sebi prilagodjava opremu. Polako i ne žuri.


Neša je stari član, tu je preko 7 godina aktivno, to treba poštovati. Nemojte bez potrebe da pravimo gluposti.
Ni nemam nameru ni sa kim da se raspravljam.Ne vidim da ima potrebe da nesto ode daleko ili predaleko.
Ja sam ovde na forumu odavno i svi dobro znaju da nemam dlake na jeziku.Ovakav nacin komunikacije novog clana foruma nije u skladu sa pravilima ovog foruma.Njegovo spamovanje po forumu nije takodje po pravilima foruma.
Ja cu moje misljenje uvek napisati onako kako mislim da je u redu.Ako se neko zbog toga naljuti to je njegov problem a ne moj.

@EmirTotic.....ne vidim ni jedan razlog da me opominjes,pogotovo ne ovako javno.Drugi put ili me kontaktiraj na pp ili ako zelis da me opominjes javno(bez obzira sto si moderator) onda to i obrazlozi.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 04.03.2015, 07:57   #22
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard


Verovatno je poredio sa PA3X (nema "PRO") koji ima "skup i metalan" zvuk
sale_band je offline  
Star 04.03.2015, 11:42   #23
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nešo, uz dužno poštovanje, emir te uopšte nije opominjao, već je dečko lepo rekao da ne ide dalje u raspravu jer stvarno nema razloga za to, sa čime se i slažem čak i naglasio da si ti ovde stariji član, i da zaslužuješ veliko poštovanje, da to treba da se poštuje sa čime se slažem, bez obzira na to što u ovom sajber svetu uopšte nije bitno ko koliko ima godina već je svako prema svakom dužan da se ophodi sa poštovanjem.

Uz dužno poštovanje, mislim da su ti dlake na jeziku malo duže nego što treba i da se u najmanju ruku ponašaš kao da si vlasnik foruma ili roditelj svima nama a nekad tražiš da se članovi foruma tebi bukvalno klanjaju i da se povinuju tome što ti kažeš, usput svo vreme sugerišeš da moderatori treba da obrate malo više pažnje na ostale članove a mislim da si ti taj koji u svakoj temi unese nervozu i neku napetost, opomenama ko koliko postova ima, koliko je tema postavio, koliko godina ima, da li su mu teme ozbiljne ili neozbiljne, kakve je teme postavio. Jel' to tvoja obaveza? Tvoje pravo? Jesi ti moderator, administrator ili jedan najobičniji član kao i većina na ovom forumu. Da je i malo poštovanja sa tvoje strane, ti emiru kao moderatoru ne bi smeo da se obratiš na taj način, jer je upravo on taj koji određuje koja će tema biti na mestu, da li je ili nije na mestu, a na ovaj način omalovažavaš njegov rad i rad ostale administracije foruma.

Uzgred, pravilnik foruma je apsolutno isti za novog ili 7 godina starog člana, i jedan i drugi moraju da ga poštuju. Novi član ima pravo otvoriti i 13 tema, ako one imaju smisla, a to određuje administracija, a ne ti. Članovi nemaju prava da komentarišu da li su teme ozbiljne ili ne, ako žele mogu ostaviti svoj odgovor ako ne, produžiće dalje. Dalje, tvoje sedmogodišnje članstvo ti ne daje zapravo da govoriš o nečijem spamovanju. Imao sam sličan komentar sa tvoje strane kada sam otvorio temu o kupovini aranžera ili aranžera i solo do 600E.
__________________
calevh je offline  
Ćlan 2 Vam se zahvalio, calevh, za koristan post:
sale_band (04.03.2015), vuk16 (04.03.2015)
Star 04.03.2015, 12:43   #24
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Apsolutno se slaem ca kolegom @calevh.

Tema je tekla kako je tekla a onda @nesaband upada kao policajac da svima "otvori oci" kako ih je Vuk nasamario? Wtf??

A posle tom istom Vuku "zavlači" za pravopis uz kasnoje obrazlozenje da je clan 7 godina i da nema dlake na jeziku.

Evo, ali nije da se hvalim, ja sam bio clan yu midija pre vise od 10 godina, pod drugim imenom koje je zbog neaktivnosti i web email adrese ugaseno. Tada je sajt bio svetlo plave boje ako se dobro secam, pa gde su onda moje povlastice?
sale_band je offline  
Ćlan 2 Vam se zahvalio, sale_band, za koristan post:
calevh (04.03.2015), vuk16 (04.03.2015)
Star 04.03.2015, 15:56   #25
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Au bre ljudi,postah ja neka baba roga na forumu.Niti sam moderator niti sam vlasnik bilo kakvog foruma.Ja imam svoju decu,to su vec odrasli ljudi i nemam zelju nikoga da vaspitavam niti da prevaspitavam.
Moji komentari mogu nekom da odgovaraju,nekom da neodgovaraju.To je vec stvar onoga ko cita postove.

@calevh.....ja sam samo jedan obican clan ovog foruma koji ima samo 53 godine.Tvoj nacin izrazavanja je takodje jako uvredljiv prema meni.

citiracu jedan deo tvog posta"Uz dužno poštovanje, mislim da su ti dlake na jeziku malo duže nego što treba"


Uz duzno postovanje nisam to ocekivao od tebe.Ne prilici ti to.Ne vidim ni jedan razlog da mi se tako obracas niti da glumis necijeg advokata.

@sale band.....ja nikome nista ne "zavlacim"... pogotovo nekom mladom momku kao sto je @vuk,a da li se slazes sa nekim ili ne to je tvoja stvar.Sa tobom ocekujem jedan korektan odnos prema meni i ja prema tebi a ne da prevodis reci koje sam ja napisao.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 04.03.2015, 16:04   #26
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Svakako, cist racun - duga ljubav.
Ipak, meni se cini da volis malo da "budes u pravu" i kad nisi...

Ajd' sad laku noc, idem u krpe, nastavicu sutra
sale_band je offline  
Star 04.03.2015, 16:06   #27
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nešo, ja ću tebe citirati:
"Ja cu moje misljenje uvek napisati onako kako mislim da je u redu.Ako se neko zbog toga naljuti to je njegov problem a ne moj."

E vidiš moje mišljenje je da ovo može da bude jako uvredljivo, a znaš itekako da dosta puta prenagliš, i postaviš se upravo ovako. Kažeš, a baš te briga da li je to uvredljivo ili nije. A sad si na svojoj koži osetio kako je kad se neko prema tebi postavi upravo onako sebično kako se ti postavljaš prema drugima.

Kad si već spomenuo svoje godine, koje ovde na forumu smatram da apsolutno nikakvu ulogu ne treba da igraju, jer forum ima pravilnik koji se poštuje bez obzira na godine i komunikacija je skroz ravnopravna, hoću da znaš da ni ja nisam očekivao od tebe tako površne stavove i osude mladih kolega, koji na razne načine pokušavaju doći do raznih saveta, saznanja bilo o muzici ili o instrumentima. Niko ne bi trebalo da bude degradiran ili osuđivan što je postavio jednu ili sto i jednu temu, sve dok ona ne prkosu pravilniku. Pošto i sam uveliko kršim pravilnik, jer sam u debelom off-u od teme, povlačim se iz ove diskusije, koju ako želite možemo nastaviti ali na adekvatnom mestu, tj. u adekvatnoj temu, mada sam rekao sve što sam imao.
Uzgred, ne glumim ničijeg advokata niti sam ikoga uzeo u odbranu, govorim isključivo o tebi i o tvom stavu i u ovoj i u još dosta tema na forumu, gde si imao neumesne komentare i osude, a nisi ni administrator ni moderator, već *ravnopravni* član ovog foruma, kao i svaki drugi. A sve iz razloga, da bi na ovom forumu mogli da komentarišemo skroz otvoreno i da ostavimo što više komentara u svakoj mogućoj temi, koji će na sve moguće načine pomoći i pokretaču teme, ali i ostalima koji posećuju i čitaju ovaj forum.
__________________

Promijenjeno od calevh (04.03.2015 u 16:11 sati)
calevh je offline  
Sledeći član vam se zahvalio calevh za ovaj koristan post:
vuk16 (04.03.2015)
Star 04.03.2015, 18:40   #28
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

'Ajd još malo pa lock...
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline  
Star 04.03.2015, 19:48   #29
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A zašto još malo... nije bilo dovoljno ? Ne opravdavam nešu, ali je bio u pravu kada je napisao da novajlije otvore temu, zakuvaju, bace kosku i slade se prepirkama starih članova. Jasno je da će se neko ko je nekoliko godina ,,kao kod kuće" ,,odomaćen član" tako i osećati i dati sebi za pravo da u širem spektru obrazloži svoj post i bude konkretniji i slobodniji. Nemam ništa protiv toga. Nepisani kodeks ponašanja i poštovanja. Nemojte mi zameriti. Treba obrisati poslednjih nekoliko postova, ne što nisu bili upravu ovaj ili onaj, već nema smisla. Ovo je moj jedini off topic u ovoj temi ( tako ja gledam).. Obrišite slobodno post, ako moderatori smatraju da ovo još nije izmaklo kontroli, i da bi trebalo više članova da se banuje.. ka tome idemo... zar ne? IzViNjAvAm se na off svima.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline  
Star 04.03.2015, 23:11   #30
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja jos nisam dobio objasnjenje za plastican zvuk
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:44


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije