Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 31.05.2007, 14:37   #31
sadux
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@Vaxter
I slusaj brate kad vec hoces tako TI da se ponasas..Sta mislis majke ti,jel moja dobra volja DATI fajlove ljudima?
Zasto bih ja bio banovan?Ako imas obaveze sto ne das da vise ljudi to rade a ne samo vas dvojica?

Razmisli ti sta pises,samo sam dobro mislio,a ako prema clanovima foruma hoces ovako da se ponasas onda ja nemam reci..
 
Star 31.05.2007, 19:35   #32
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ae se sad lepo pvrati u prvi razred, nauchi da chitash, pa sedi lepo i prochitaj ponovo shta sam ja napisao, pa razmisli shta si sad rekao!
Nemam ni zivaca ni vremena da gubim na takve kao shto si ti!
Zashto bi bio banovan?
Koliko si ti bitan faktor ovde da ti "malo dreknes"?
Nichime do sada nisi pokazao da si vredan da smesh toliko da se opustish.
Kreso sme da podvikne, Nedim sme, Miki, kao i svi drugi koji su ovde redovni!
Koliko postova imash?
20-30?
I smatrash da imash pravo na takvo ponashanje?
Mislim da sam ja i vishe nego pomagao svim chlanovima ovog sajta kako preko foruma, tako i preko MSN-a.
I kako se ja to ponasham?
A ako si dobro mislio, onda tako i napishi, a ne tako da deluje kao da si ti neko i neshto ekstremno bitan!
Meni niko ovde nije nishta bitniji od drugih, i trudim se da svima pomognem koliko god je do moguce!
Stvarno treba da te je sramota! :evil:
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 01.06.2007, 04:43   #33
sadux
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

ej mali smiri zivce..ti si mozda nekima bitan,meni nisi apsolutno,niti mi tvoja pomoc treba..hteo sam samo da podelim sa ljudima midi fajl koji je vecini na ovom sajtu trebao..

I kakve veze ima koliko ko ima postova?Jel to neka diskriminacija sad?
Ako je ono tvoj sajt ja nemam reci onda kako se ti ponasas...
 
Star 01.06.2007, 10:28   #34
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Sadux

Alo prijatelju, stani malo na loptu.
Prije svega ova stranica je napravljena da se pomogne svim muzičarima dobre volje, koji trebaju pomoć i koji žele pružiti pomoć. Napominjem muzičarima, jer fajlaše ovdje gotovo 95 % nas članova nitko ne voli. I stoga se digla prašina oko tih hebenih MIDI file-ova. S druge strane Yu-midi i Vaxter su stvarno milijun puta ovdje pomogli svakome, pa bio on profesionalac ili totalni amater, nikad im nije bilo teško. A što se tiće drečanja, ovdje nije poželjno. Pravila site-a i foruma se moramo pridržavati svi.
A tebi ako se ovdje ne sviđa, slobodno lagano otprdi, i nitko se neće ljutiti što te nema, a nečeš nikome ni faliti. A misliš li se ponašati normalno u skladu kako se ponašaju i ostale kolege, tada si dobrodošao. Ovdje nije vojna hiearhija, ali da stekneš status da možeš nešto zahtjevati i dizati glas, tada moraš nešto korisno i napraviti za kolektiv, da bi bio primječen i uvažavan.
Ovo ti je moj dobronamjeran i prijateljski savjet i nemoj ga krivo interpretirati, jer ne želim se s tobom ovdje svađati i prepucavati.
I da, na kraju samo da kažem, predlažem da se midi fileovi totalno ukinu. Većina nas ih ovdje koristi za izradu Super stylova. Mislim da je pametnije da se razmjenjuju samo stylovi preko download centra, jer iako je napravljen kao vrhunski aranžman za orginal pjesmu, ipak na kraju krajeva moraš tu pjesmu i odsvirati, pa makar stisko na pad tastere samo zvončiće .
Ovo apeliram jer su YU-midi i Vaxter ovdje okačili totalni turotijal za rad pod KAT2000 i EMC Style Works. Znači da bi se trebali uhvatiti posla s tim softwerom da bi ovaj forum od svojih članova kao i oni međusobno imali nekakve koristi. Ovako dam MIDI file, tražim MIDI file ispada kako je ovaj forum bogat muzičarima, a na kraju su to večinom ipak fajlaši. Kad se ovakav pristup rada uvede i ukine na download centru MIDI fileovi vjerujte mi ostat će nas jedva 200, ali 200 pravih muzičara. Druga stvar je da nudiš ritam, boju, sample, sliku instumenta, shemu za popravak elektronike i sl. što nas svaki dan ubija da bi smo bili što bolji, ali MIDI file, stvarno ne treba ni Bogu ni vragu što se tiće muzike. Tko ih treba neka ide na DJ stranice. Prije bih pristao da se umjesto MIDI fila ovdje kače MP3 pjesme, pa se moraš pomučiti da je naučiš i odsviraš nego "keksa".
Toliko
kreso je offline  
Star 01.06.2007, 11:33   #35
kezo777
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.12.2006
Postovi: 54
Downloads: 153
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
kezo777 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ok kreso i vaxter mislim da ste u pravu al zar niste nikad od midi filea napravili ritam,skinuli forspil,napisali text itd,i slazem se da ste moderatori da vi diktirate pravila ali ako bas totalno ignorirate midi fajlove onda ili ih maknite sa sitea ili ignorirajte ovakve teme,ja ovde postujem sve clanove(za razliku od pojedinci mene,par put sam postovao pa primio takve ruzne pm dati se zivot zgadi(kretenu,nadrogiran postujes itd),i mene to ne jebe ako neko od vas misli da sam ovakav onakav,neka mu bude),mislim da ja i sadux i ostali starteri mozemo da komentiramo postove na nas nacin,a ako vas smetaju postovi o midi fileovima onda bi trebali da ih odma admin brise jer ove svadje i prepirke ja sviram ti ne,otima mi kruh,su koma mislim da moje gaze ne mogu da ovise cak ni o nikom(svirao ili pustao fajlove),to je moje osobno misljenje,a sto se tice grubosti clanova,psovki,vredjanja,ja bi to odmah odrezao,nema vise posta za takve i tocka(sta ne psuju i vredjaju na gazi,nego tu)toliko od mene,pozzz svim clanovima
kezo777 je offline  
Star 01.06.2007, 12:11   #36
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@kezo777

Prijatelju, to što si naveo u vezi MIDI filea da se od njega pravi super-style, da se s njega skine tekst (iako je poželjnije da ja skineš s MP3 ili orginala, jer nikad neznaš kako je MIDI file napravljen), ili ako si kako kažeš starter da ti pomogne da vidiš koje boje moraš upotrijebiti kod izrade performance OK. Pa čak i za samu vježbu, da sviraš uz njega dok ne naučiš pjesmu je OK. Ali doslovce me zaboli trbuh od same pomisli kad se sjetim da prvo kad neki novak dođe ovdje na site i od prve zatraži "Trebam hitno DOBAR midi file od toga i toga za tu i tu pjesmu". Ma dođe da ga odmah lagano odpilim odavde. Ipak se suzdržavam jer ovaj site je vlasništvo našeg cijenjenog kolege Miodraga i Vaxtera, pa na njima je odluka oko samog članstva. Ja osobno koliko puta prekidam svoj svakodnevni posao i skoknem na par sati na naš forum samo da provjerim ima li kakav kolega koji je zapeo u probleme. Ako je taj problem u vezi klavijature, styla, boje, sampla potrudit ću se maksimalno da mu pomognem, i takvima treba svi da pomažemo. Evo prijmerice kolega Enva hitno treba sampl vriska žena za jednu Fazlijinu pjesmu. Na žalost nemam taj sampl. Da ga imam odmah bi mu poslao. Ali upit stoji već 2 dana, i nitko da mu se je ponudio za pomoć, ili da ga je barem uputio na nekoga tko ima traženi materijal. Ali kad se radi o MIDI fileovima onda vas je na toj temi odmah 50. Osobno, takvima ne pomažem, pa baš i da imam taj MIDI file. Jednom sam ovdje tražio MIDI file od Jasmina Stavrosa za pjesmu - Neka je šarala. U biti trebao sam style, no kako volim sam raditi svoj Super Style tada volim da imam orginal file od kojeg ću ga napraviti. Svakom ću dati 1.000 Eura koji nađe ijedan MIDI file na ikojem HDD od mojih aranžera. Sve MIDI-je koje imam su u PC-u kao poddirektorij na EMC Styleworksu i KAT2000, od kojih pravim super style. I kad napravim ritam, ja taj MIDI file brišem iz PC-a jer mi više ne treba. A obično su to MIDI fileovi koji su napravljeni od više ritmova, ili malo kompliciranije stvari. Pjesme u Rumbi, Estamu, Valceru i sl pizdarijama uopće nit ne stavljam na komp.
Stoga zagovaram projekt da se odavde skinu MIDI fileovi, ili da stoje do trenutka kad se napravi super style za tu pjesmu. Kad se style napravi i zakaći u download centar, tada se MIDI file od te pjesme zauvijek briše s ove stranice. A da nebi bilo zloupotrebe da bi neki samo radili, a drugi skidali predlažem da se stavi pristup u stilu koliko si dao - toliko češ uzeti. Sad čete se vi početnici pobuniti, ali bez uvrede, niste ni zaslužili dok nešto ne znate da budete u timu SUPER člana. Zato učite i pitajte, sigurno čemo vam pokazati i naučiti vas. A s vremenom čete i sami ulaziti u "elitni" razred kad steknete iskustvo. Takav princip rada nas prati kroz čitav život. Nitko ne dobije direktorsko mjesto s osnovnom školom, Moraš učiti i stjecati iskustva, pa tek onda dođeš na položaj i dobiješ povlastice.
kreso je offline  
Star 01.06.2007, 14:01   #37
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

kezo777, problem nije u tome da li treba da uploaduje midi ili ne.
Problem je u ponashanju.
Kao da je on nama direktor i neko ekstremno bitan!
Pa, nije mi nishta bitniji nego bilo koji drugi chlan!
Kad svi drugi mogu da sachekaju, zashto ne bi i on mogao da sacheka?!?!


sadux, to nije diskriminacija, vec jednostavno zdrava logika!
Ti ljudi su neshto ucinili i ostavili traga ovde, a ti nisi!
Ovim stvarno zavrshavam svoje gubljenje vremena sa tobom!
Toliko sujete i bezobrazluka na jednom mestu...
Katastrofa...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 01.06.2007, 14:40   #38
sadux
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vaxter
Toliko sujete i bezobrazluka na jednom mestu...
Katastrofa...
U pravu si,ja sam to kod tebe odmah video,i lud sam bio sto se uopste i raspravljam sa tako nekim.
 
Star 01.06.2007, 15:16   #39
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ae, idi lechi se...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
fajlovima, koje, poslao, sam, sta

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije