Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.07.2021, 20:51   #1
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Koji mikrofon za "dublji" glas?

Pozdrav svima. Sve sam iscitao na forumu vezano za mikrofone i na jednom mestu neko od kolega je napisao "ja pevam dosta nisko, skoro sve iz E i D i meni je najbolje lego senheiser 835". Ja sam planirao shure ksm8 a ako ne budem imao para onda beta 54a (realno o njima se najvise pise) ali reko aj lepo da objasnim sta meni treba pa mozda ima i srecnijih resenja. Ja sviram klavijaturu i po nekad pevam a kad pevam to je kao i pomenuti kolega bar za 4-5 polutonova ispod originala. Kazu shure ima jake basove i mutan je pa meni verovatno treba nesto sto ima izrazenije visoke? I da, pozeljno bi bilo i da ne mora da se "ljubi" mikrofon sve vreme da ne bi izgubio jacinu ili boju dok mrdnes malo u nazad i slicno. I da, da to nije neki mikrofon od preko 400e i ne pilot.
psr je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije