Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.11.2018, 13:53   #11
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od grico Pokaži Post
Ajd super sad ću uć totalno u off topic...nekoliko smo puta kontaktirali pa znaš da sam i na nomm "drugom mjestu". admin, (al **ebo titule) al ovaj forum istina baš je (barem meni) malo zbrkan jer sam navikao na onog tamo..ovde mi se znalo desit svašta editiram post pa se pridupla pa nikako na zelenu granu..neznam quotat...al kako sam rijetko na kompjuteru večinom je to mobitel onda ispada totalni cirkus...
šta se tiče photoshopa,ajd baš lipo,može past koji međusobni savjet i ja sam u tome oko 15 god..od ps7..sad sam na CS6...
a muzika..zašto zadržavat nešto za sebe..veliki sam entuzijasta i ps-a i muzike..zašto to ne podijelit s entuzijastima iste mjere..pa forum i je za to da se družimo i podilimo koju pametnu međusobno i naučimo nešto..
Ako koristis tapatalk, citiranje je s jednim klikom. Da, mozda su neke stvari drugacije rijesene ali kad se naviknes, ova platforma je super rijesena.
A ritmovi i dijeljenje materijala? Kada stvari gledas iz ugla entuzijasta, onda je logicno to sto govoris. Ako pak gledas iz pozicije profesionalca kojem su gaze posao, onda dijeljenjem materijala indirektno olaksavas konkurenciji. A da ne spominjem one ljudi koji izradjuju i prodaju setove. Tako da ja razumijem poziciju svakoga, bez obzira na kojoj se poziciji nalaze. Ipak, treba pomoci uvijek i kada se to moze jer je sebicnost grozna osobina.
Na kraju krajeva, ovaj forum i jest mjesto za pomaganje u svim svojim oblicima, bez obzira da li se dijeli materijal, daju savjeti ili razmjenjuju misljenja.

Sent from my XT1052 using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote
Star 18.11.2018, 11:56   #12
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
. . Ako pak gledas iz pozicije profesionalca kojem su gaze posao, onda dijeljenjem materijala indirektno olaksavas konkurenciji. A da ne spominjem one ljudi koji izradjuju i prodaju setove.

Ma...iz ove naše prepiske može se izvuć svašta i ovako i onako a o kontekstu da ne govorim.jer smo u prošlim temama imali nekih dodornih točaka s temom profesionalaca i sviranju sa dva prsta i famozni transpouse...milijun puta sam naletio na neko razvikano ime koji kao rade "dobre" ritmove..pa ritam nije stao u klavijaturi ni 3 sekinde...kako ko o sebi misli,a eto mu tamo..meni je gušt pomoć i podijelit...
a šta se tiće konkurencije..đaba sve kad kad ga vidiš i čuješ..lomi kvinte kvarte terce ..a ono od 61 tipki na klavijaturi na obe ruke po jedan prst na tipkama...triba bit konkurencija sam sebi jer uvik može bolje !!!

otišlo je ovo u totalni off...ispričavam se..
evo danas poslije utakmice ću nešto probat s ritmom
grico je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije