Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 11.06.2010, 22:24   #1
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln Udruzimo se!!!

Postovane i drage kolege,nadam se da sam "pronasao"pravo mesto za ovu temu,jer sam u zadnjih mesec dana dobio nekoliko "banana",zasluzeno,a da li i opravddano,neznam.Nadam se da mi admini nece ponovo lupati recku,jer neznam da li je neko vec spominjao ovo o cemu cu ja pisati,jer ko brate moze sve teme i postove ispratiti..E,zato cu ja ovu temu staviti u sveastaru,a znamo svi da svastara savsta "tare".Salim se malo,ali sa ovim se predlogom nesalim.Evo sta predlazemredlazem da probamo,naglasavam probamo,pomoci jedni drugima.Kako i na koji nacin,pa moze na vise nacina,samim tim sto postoji ovaj sajt svi smo se mi "obogatili' sa znanjem iz dosta oblasti koje su nam bile nepoznate do momenta pristupanja ovom sajtu,da li smo "skinuli" koju koji ritam ili farbu,prodali stogod,pitali-saznali itd.Konkretno:vreme je krize i manjka posla u smislu stalnih tezgi/kafana,kafica,restorana.../,mnoge moje kolege, a imam ih dosta sirom bivse Juge, radi samo subotnje eventualno nedeljne svirke.Malo.Sada je 'sezona" i ima dosta ponuda za "isti dan",pa ja predlazem da na ovom sajtu,naravno ako je to u skladu sa pravilnikom,ponudimo ili pronadjemno uslovno receno "nekoga" ko bi to mogao odraditi umesto nas.Imam prilicno god i iskustva i znam da je to veoma nezahvalno,ali mozda nebi bilo lose probati, jer evo ja sam na ovom sajtu 3-4g i vec znam po postovima kome bi otprilike mogao 'pnuditi" zamenu.mozda zvuci detinjasto,ali razmislite malo o ovome,jer ipak je vreme i era kompjutera,mob telefona,turbo masina,autoputeva...a para uvek malo!I, evo napokon zavrsavam,ako nekome zvuci iti malo moguce,neka da predlog jer ako nista drugo,onda bar ima neka nova tema na sajtu/ako je nova/pa ce mo malo "ljudikati".Sve vas pozdravlja MarkoMaliMrav!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 11.06.2010, 23:00   #2
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 45
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa dobro gde si markane sta se radi... (znas ko sam sigurno). Ideja i nije tako losa s tim da je prilicno nezahvalno kao sto si i sam rekao iz milion razloga, ali opet poatoje ljudi koje bih mogao slobodno poslati na svirku i da ni ne razmisljam kako je odradjeno. Problem je jedino sto velika vecina njih koji su skroz ok uglavnom i radi...
pozzzz
(javi se na pp ili msn)
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 11.06.2010, 23:59   #3
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Postoji podforum u oglasima za ponudu i potraznju muzičara u kome je uvek moguće postaviti oglas da se traži neko na zamenu tad i tad.
Ne vidim potrebu ni za čim novim.
Inače, mislim da je ovo pre tema za komentare i pitanja.
Oprostiću ovaj put, jer su nijanse u pitanju, ali da ponovim još jednom.
Kad god ne znate gde postaviti temu, postavite je u čekaoicu!
Sve lepo piše!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 12.06.2010, 04:35   #4
amavrenski
Vredan član društva
 
amavrenski's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.05.2005
Mjesto: Srbija, Zrenjanin
Godina: 38
Postovi: 134
Downloads: 364
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg tr, korg pa2xpro
Interesi: muzika
amavrenski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
amavrenski pošalji poruku preko Yahoo! messengera amavrenski pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pa realno gledano, svako ce pre uciniti svom kolegi iz mesta, gledati da prebaci nekom za koga zna kako svira, pa makar i relativno lose, ali zna sta moze i zta ne moze, jel se u jednom mestu ljudi bolje poznaju... nije ovo losa ideja u sustini, samo sto ne mozete preporuciti nekoga koga ne znate, a jos pogotovu da "garantujete" da ce svirka biti dobro odradjena...
mozda bi bilo bolje ako vas neko vec zove, a ne znate koga cete, ostavite broj telefona od gazde koji trazi muziku, pa ko se kako ogrebe za koju svirku...
amavrenski je offline   Reply With Quote
Star 12.06.2010, 09:26   #5
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch PZ

Ma,upravu si kolega,tacno je to oko zamene,nego ja sam prvenstveno mislio da se mozda ostave neki podaci,i sl,uglavnom repertoar je isti pogotovo kad su "narodnjaci" u pitanju tako da bi se to i nekako moglao.Uostalom nemoze niko za nikoga garantovati u samom bendu a komoli ovako,nego sam mislio da u ovo tesko vreme,kad niko nevodi racuna o ovoj grupi ljudi kojih je nemali broj i jos kad se zbroje clanovi porodica koje prehranjuju,tesko/a samo to mi znamo jer nam drugi neveruju/zaradjenim dinarom ali postenim,da mi sami pokusamo porko ovog sajt jer okuplja mnogo muzicara.Primer;8.Maja sam imao poziv za dobru svirku u Suboticu,ja nisam mogao,ali sam mogao recimo preporuciti nekog od nasih clanova iz tog reona,isto tako 22.Maja imao sam poziv od poznatih ljudi za krstenje u BL,evo napamet znam da je tamo blizu nas clan Makso itd,itd.Jos jedan primer:dosta puta nam se desilo da idemo na svirku negde prvi put,i da strahujemo vise nego inace za opremu/blic kvar/,a da se "malo bolje upoznamo",fakticki nema mesta gde ne bi nasli naseg forumasa,da se obratimo za pomoc,jer nikad se nezna kad ce kome zatrebati.Prakticki,mozda bi trebsalo u okviru ovog sajt-foruma oformiti jedno udruzenje muzicara,jer,ponavljam pet puta sam vise koristi imao od ovog sajta nego od mog stvarnog udruzenja,u stvari od mog udruzenja nisam ni imao koristi,a placam im clanarinu.Eto dragi kolega,ja sam mislio da se prvenstveno u tom pravcu "krecemo",ubedjen sam da se moze nesto napraviti da nam bude bolje.Molim i zahvaljujem "gazdama"da mi oproste,nemam nikakve lose namere,a pripadam sada vec moze se reci starijoj gen koja se ne snalazi bas najbolje sa danasnom tehnikom i pravilima na sajtu.Pozdrav svim forumasima!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 12.06.2010, 09:45   #6
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Već postoji neka priča na forumu, o osnivanju zvaničnog yu-midi udruženja muzičara.
I dalje je sve na nivou ideje, dok se ne nađe neki pravnik koji bi to odradio.
Naravno da od sakupljanja novca da se pravnik plati nema ništa, vidimo i sami kako ide i sakupljanje novca za hosting...
Ja imam pravnika koji pripomaže oko nekih pravnih pitanja, vezano za sajt, ali ne mogu da ga baš za ovako krupne stvari angažujem pro bono.
Mislim da je i ova besplatna pomoć i previše.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije