Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.11.2011, 03:49   #111
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tako je to kad se covjek ne smije da se opusti u stanu...isti slucaj i kod mene tj.ove svabe ovdje su i gore po tom pitanju..Cuje se opet da mirandes ima osjecaja za muziku i pjevanje to je najbitnije...Meni se svidja jer se cuje ogroman napredak..Pozz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 24.11.2011, 13:36   #112
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa Tranzite, jedino mu to preostaje, jos ako je nesto ljuto taj dan jeo, trebace mu jos dodatnih plug-in-ova da se sprijeci kontaminacija posteljine i okolnog spavaceg mobilijara, a da ne spominjem tragove kocenja kalibra ruske legende "Kamaza" Jel Mirane, jel mala zadovoljna ovim pjevanjem? Mi smo manje vise nebitni
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 24.11.2011, 16:52   #113
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@tranzit ma valjao je "monitoring" ako ga mogu nazvati tako jer su mi kutije bile tocno iza glave 20 cenata.... a sto se tice mirkofona, neki je us blaster izduaran tj. nema gdje nije padao, od druga mi(zna dell koji je to , ali mogao mi je posluziti, vidis dao si mi dosta korisnih informacija, koje cu za sljedeci put upotrijebiti... jer ja sam snimao sve preko klavijature, znaci prvo snimio ritam masinu+bas+acc-ovi+klavir, pa ubacio na stick, pa pjevanje pa violina... i to spojio i to je to, ali mi ne ide u glavu kad pocnem pjevat stisa se muzika, kad sutim pojaca se.... a na High mi je(oko 192kbp/s) sam snimao kvalitetu,sad ne znam ima li to ikakve veze... mislim mora imati ali eto.., necu sad da palim sint radi toga, ugl. upotrijebit cu to sto ste mi rekli!!! Hvala
@ Dell bola kakvi susjedi, nitko se nikad nije zalio, to je valjda sto dobro sviram i pjevam hahahahaha šala naravno znam da nisam niti p od amatera sta cu bola ljuto jest, nahladio se ko konj kad sam bio na balasevicu evo me pod JORRRRRRGANOM I TO DUPLIM, grije me ljubav ma zena jos nije niti cula za snimak... valjda sam dao vama da prokomentarisete a ne ona (ako je i ona bitna) ahhahaahhaha. Moram te "ohakat javno" DJE JE TA PJESMA, TJ. DUO????!!!!!!

zeljko i smuchac hvala puno decki
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (24.11.2011 u 16:54 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2011, 00:46   #114
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moras da mi otkrijes tu tajnu sa snimanjem. Na sta si snimao, kakvih 192kpb/s (nije valjda da si snimao odmah kao MP3) ? Mnogo pitanja ali nemam pojma sta si mi napisao, pa bolje da pitam. Doduse, mozda si ti i napisao negdje u temi kako snimas ali ko ce to pronaci. To sa stisavanjem i pojacavanjem muzike kod pjevanja cu ti mozda znati odgovoriti ali tek kada mi napises ovo gore o nacinu snimanja.

Promijenjeno od tranzit (25.11.2011 u 00:48 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2011, 16:51   #115
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ama ja, direktno snimim u mp3(na kljavi) pa na stick spasim, pa to u cubase i samo spojim.... Npr uradio sam drum,bas,gitara, pa to snimim na stick u mp3 formatu, pa pustim to na kompjuteru,pa snimim klavirsku dionicu, pa opet spremim na stick i opet na cubase ubacim, pa onda snimim violinu (npr. govorim) pa opet u cubase i to sve skupa spojim... Znam da ima milijarda boljih opcija, ali jedino za ovu znam ja i cubase isto sto i nebo i zemlja... Hvalaaaa
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2011, 18:31   #116
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zato svaka traka direkt u Cubase. Klavijatura u mixer, a iz mixera u zvucnu, tj. line in. Kako? Ne znam sad kako to ide na Behringer mixetama i jeli prejak ulazni signal, ali iz monitor outa u line in, ili ako imas efx send, odnosno za nekakve efekte, kakva mi je kod ove mixete peavey za kod kuce. I onda fino traka po traka, jer klavijatura cim spasava u mp3 formatu reze dosta toga (da se ne pravim pametan nemam pojma cega) sto utjece na kvalitetu zvuka i to se ne da ispravit niti dotjeravanjem u cubase. A ti govoris da nemas pojma oko cubase-a i pitas okolo, a ja ti 100 puta rekao da ti mogu pokazat
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2011, 18:39   #117
zeljko_mo
Vredan član društva
 
zeljko_mo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.01.2009
Mjesto: MoStar:)
Godina: 35
Postovi: 221
Downloads: 557
Uploads: 2
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 23 puta u 17 Postova
Instrumenti: sve!
zeljko_mo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zeljko_mo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

stid ga pitat

Marnele nauci i mene u Cubaseu radit
__________________
izvini brate, al nemaš pojma!
zeljko_mo je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2011, 18:54   #118
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mirandess, jos ce ovaj Dell da te izmlati sto ne das da ti pomogne. Zestok momak.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 26.11.2011, 00:31   #119
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@Dell aj pokazat ces mi jednog dana iako sam evo skinuo onaj ez drummer za fl studio, pa na njemu radim, nekako mi je laksi i jednostavniji sta ja znam, al cubase je ono profi profi program na kojem zelim bas da naucim kako raditi i sa midijem(zbog ritmova na sintu) i opcenito, tj. snimanje i šminkanje pjesme...(al polako) narucio sam onaj usb to midi kabal, stici ce mi u ponedjeljak cini mi se... pa cu se bas malo oko toga pozabaviti, a sto se tice ono iz miksete u kompjuter, pa znas li da smo radili ono sa sviranjem, jest da je latencija uzasna bila, ali znam proces, samo nisam se vidis toga sjetio.... bra'o!!!! 'vako imam na ovom mojoj mikseturini mono out,Phones i output(pored voice canceler-a), a vjerujem da se taj ulazni, odnosno izlazni signal(po nekoj logici ) moze smanjiti ako budem radio preko phones, ne znam isprobat cu sve varijante... dobro si me napomenuo ja sam to i zaboravio...

@avangard eto onda zelja burazeru ja ti i marnel kod mene ili kod nekog u vas i na tecaj cubase-a
@tranzit ma 'ta ce on(sto bi mi mostarci rekli ) kad ga god vidim jede, kad ga god zovnem:"eo me burazeru odo u teretanu" a promjer ruke ostaje isti, i ja kazem zestok decko ehehhe šala naravno

Hvala decki na savjetima
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 26.11.2011, 05:53   #120
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

vidis tranzit, ocito ga ne mlatim dovoljno...
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije