Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.01.2011, 11:17   #21
oskar
Vredan član društva
 
oskar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2009
Mjesto: Kragujevac
Postovi: 100
Downloads: 387
Uploads: 1
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: Roland Fantom
oskar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Skroz profesionalno. Svaka cast!
oskar je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 12:08   #22
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

U potpunosti potpisujem Gegin post..
Ovo što sam čuo je jako dobro,ali ne toliko da produktuje tvoju prepotenciju i aroganciju.Zapamti jednu stvar mladiću; Odlika pravog umjetnika je prevashodno skromnost...Pretpostavljam da si imao priliku da se dobro upoznaš sa Tyrosom 3,na osnovu čega lupaš razne nebuloze...Imao sam PA 500,kad se tek pojavio,pa PA 2X pro,a sad sam na Tyrosu 2.Upravo ta sirovost Korgovih aranžera nije godila mom uhu,pa sam prešao na,dosta suptilniji sound Yamahe,ali mi nije palo na pamet da tvrdim da su Korgovi aranžeri loši ili igračke,naprotiv,odlične su sprave,ali mi je draži sound Yamahe..To je jednostavno stvar ukusa...Želim ti sve najbolje u daljoj karijeri,jer si zaista perspektivan.Pozdrav!
Dodato:
Još nešto;Ako misliš da Tyros 2 ili 3 ne može tako zvučati,poslušaj demo snimke mladog kolege Dare987,pa dačujemo diskusiju.Još jednom Pozdrav i svako dobro!

Promijenjeno od makso68 (17.01.2011 u 12:16 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 12:54   #23
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dragi kolega, možete Vi biti samokrunisani kralj svog mikrokosmosa, to je isključivo Vaša stvar, ali upravo ste prekršili tri pravila ovog foruma:
-Niste pročitali moj post, već ste ga preleteli da bi što pre odgovorili
-Uvredili ste me
-Ne znate sa kim razgovarate a Već ste požurili da opovrgnete moje tvrdnje jer Vi imate svoje "mišljenje"

Nadam se da će sledeći put Moderatori odreagovati pa Vas opomenuti, meni je žao ako sam Vas nečim uvredio, izvinjavam se u tom slučaju.
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 13:15   #24
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kolega @ Alfaholic,ako bude razloga za opomenom Moderatori ce svakako reagovati,nemate potrebe nikoga na to upucivati...mozda bi bilo uputnije da vi povedete racuna oko Pravilnika,sigurno znate na sta mislim,cisto malo da proucite tacku br. 14...da ne bude posle nekih nejasnoca. Hvala


@ Makso,odrasli smo ljudi da bi se opominjali kao mala deca,budimo korektni jedni prema drugima. Hvala
  Reply With Quote
Star 17.01.2011, 14:37   #25
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ovo je odlican snimak,jedan od najboljih koje sam cuo na forumu.
ovaj snimak mi lici na nesto malo ozbiljnije uradjeno u nekom studiu i sa dobrim remiksom.
pevanje sa puno snage u glasu,bas kvalitetno!!!!

odnos prema nama obicnim smrtnicima(obicnim muzikantima) ponizavajuce los,prepotentan.
To je vec stvar kucnog vaspitanja i nije bas preporucljiv ovde na forumu.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 15:58   #26
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega alfaholic:
1.Pročitao sam Vaš post nekoliko puta prije nego što sam odgovorio i mislim da sam ga savršeno dobro razumio;
2.Zaista nisam imao namjeru,niti znam da sam Vas u svom postu uvrijedio.Ako jesam,unaprijed se izvinjavam,ali bih Vas molio da mi citirate taj dio;
3.Ja mislim da razgovaram sa kolegom,ako griješim,opet se izvinjavam.Koliko znam,na ovom forumu na postoji ˝plemstvo˝,ili možda postoji?....,a UDBA ili OZNA je davno ukinuta,ili nisam opet dobro informisan...
Što se mikrokosmosa tiče,prije bih rekao da se Vi postavljate u centar istoga....
Kolega Vule,ozbiljan sam,da ozbiljniji ne mogu biti,vrlo korektan,a,nadasve,pošten
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 18.01.2011, 00:51   #27
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od makso68 Pokaži Post
Zapamti jednu stvar mladiću; Odlika pravog umjetnika je prevashodno skromnost...Pretpostavljam da si imao priliku da se dobro upoznaš sa Tyrosom 3,na osnovu čega lupaš razne nebuloze...
Ako želite možemo o svemu razgovarati, ja sam otvoren za diskusiju, ali molim Vas da to bude na nivou razumnih i inteligentnih bića.

O klavijaturama ne želim više govoriti, jer i dalje stojim iza onoga što sam rekao, prilično skupe igračke koje i sam koristim jer su vreme i prostor u kome dišem takvi kakvi su, da mogu birati radio bih neke malo drugačije stvari.
Neko ovo može nazvati prepotentnim stavim, ali to je što je i ne mogu misliti drugačije. Da i taj koji to pomisli plati samo reverb koliko je platio i Tyros 3, razmišljao bi isto kao i ja, tako da...

Što se tiče mog stava, nekome se može svideti, nekome ne, kao i lubenica, banana, ili paškanat, ne bih u to ulazio.
Ko želi moj savet, može ga dobiti bilo kada, ali kada budem primetio da i sam mogu dobiti savet od nekoga ovde, bez problema ću ga zatražiti.
Da se neko ne bi našao uvređen, ovo nije ništa lično i ništa nekome posebno, već uopšte, ovde sam radi druženja i pomoći ako ikako mogu da pomognem, a kome smeta moje znanje i sposobnosti, veoma mi je žao, ali ne mogu glumiti neznalicu da bi pojedini bili zadovoljni kako smo svi isti.

Molim Vas da mi ne trujete temu, ipak je ovo mesto gde ćemo komentarisati moj rad i upućivati meni kritike, kako dobre, tako i loše, pa bih Vas molio da ne ulazimo u toliku intimu o tome ko je kakav, daleko bi otišlo, a ovo nije mesto za to.

Pozdrav...

Promijenjeno od alfaholic (18.01.2011 u 00:52 sati)
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 18.01.2011, 03:12   #28
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@alfaholic
Stvarno je produkcija ok,reci,muzika...sve je skockano onako kako i treba za ovaj stil muzike.Bubanj,gitara(solo i rifovi)su legli ko*dupe na nosu)Pevac je odlican,uneo je dosta emocija,mada i pored veoma kvalitetnog pevanja,u refrenu kao da je malo"ustegnut",i mislim da je sebi trebao da da malo vise prostora u tom delu,ali generealno je za 10tku! Ste ste Vi kolega svirali u ovoj pesmi?
p.s
ovo bi opasno leglo Aci lukasu ili Dzaji amadeus
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 18.01.2011, 03:19   #29
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala, sve sam ja svirao, aranžman je moj...
U suštini, ovo je DEMO snimak kako i piše, nije gotova kompozicija, samo ideja o tome kako bi moglo da izgleda na kraju, fali tu dosta toga i mnogo je grešaka i propusta, ali kako rekoh, za informaciju je dovoljno...

Pa ne znam, često se greši koja je pesma za koga, realno i moje je mišljenje slično Vašem, ali iznenadili bi se ponekad kad Vam pevači kaži da ste ih promašili, ili kad Vam kažu šta bi oni ustvari...

Promijenjeno od alfaholic (18.01.2011 u 03:21 sati)
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 18.01.2011, 03:23   #30
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Da li je ovo glas pevaca koji treba da otpeva pesmu ili samo pilot snimak?
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije