Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.03.2015, 14:03   #21
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mislio sam na jednog od presretača što je Casper postavio.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 27.03.2015, 16:27   #22
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

i taj ide ko mecava
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 30.03.2015, 23:53   #23
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nema sanse, prvo teoretski je jedno a u praksi je nesto drugo. Jedino ako imas puno srece. Jednu granicu da prelazis pa je lutrija kamo li dve i vise.
Ja bi probao da sam na tvom mestu, ali bi za svaki slucaj nasao nelog da me zameni na tezgu ako se ne vratim do tad.....
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2015, 00:38   #24
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pa ne znam, nije sezona da ima neke guzve na granicama...Skoro sam isao 3 puta za Hrvatsku, u roku od mesec i po, oko Nove i malo kasnije, i sve zajedno sa overavanjem ata carneta,cekali smo celih 20 min na granici, da nije bilo instrumenata i ata carneta, ne bismo cekali duze od 5 min...i to opet u nekoj zimskoj sezoni...Sad nije nikakva turisticka sezona, pa se ne nadam nekoj guzvi...izmedju SLO i IT granice nema, a u Sloveniji se ata karnet ne overava, samo pasosi, ako si pratio temu...tako da ne bi trebalo da bude nekih bas duzih zadrzavanja...Da je sad jul, avgust pa bi se vec zapitao, a ovako se ne nadam nekim guzvama...jbm li ga...idemo, pa sta bude
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2015, 00:57   #25
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

To praktički i jest samo jedan prelazak granice. Iz IT u SLO nema kontrole, jedino su ostale kućice kao podsjetnik na granicu. Između SLO i HR je samo prolazak i rutinski pregled putovnica. Stvari ne gledaju jer ih to ne zanima s obzirom da više nema carinjena robe.

Ako se iz Vicenze krene u 4 ujutro u Beogradu ste bez problema oko 14 sati.
casper je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2015, 02:40   #26
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

krecemo vrlo verovatno i pre 4...skoro kad smo isli do Splita, slicna kilometraza kao do Vicenze, trebalo nam je tacno 8 i po sati do BG...ovde uz malo zadrzavanje na granici izmedju SLO i HR, pa neka bude i tih 10 sati voznje, ne verujem da ce biti vise...videcemo
Dodato:
Evo me drugari da se javim kako je prosao put...kad smo isli za Italiju, stigli smo za tacno 8 sati bez ikakvih problema, put prosao super...Ali problem je bio vratiti se za 8 sati nazad...Elem put nazad je tekao ok, imali smo zastoje za dorucak i neki odmor oko sat i po vremena, mozda i malo duze, jer smo krenuli rano ujutru oko 5 sati, posle svirke, naravno umorni, pa smo pravili nekoliko pazuza...Najveci problem je bio kad smo stigli na hrvatsko-srpsku granicu na Batrovcima, kilometar pre granice ceka patrola i sve preusmerava na neki donji manji prelaz, jer je na Batrovcima bao sistem kako nam rekose, racunari ne rade, i mogu samo Drzavljani evropske unije da prodju, mi ostali moramo na dodji granicni prelaz Tovarnik...Do tovarnika smo prvo putovali skoro sat vremena, malo manje mozda, jer ne znamo put, a kad smo stigli na granicni prelaz imamo sta da vidimo, kilometarska kolona,, ispred nas je bilo oko 100 vozila, a samo jedan salter...kad se tad nisam slogiro, nikad necu Ide propustanje brzo ,ali je stvarno preduga kolona bila..i onda polako mic po mic, nekako predjosmo granicu,ali smo mnogo vremena izgubili i tad krece zurba za BG,pa nazad za Nis...Elem u Nisu smo bili tacno u 7, u restoran u 7 i 20..brzo namestanje, za stelovanje nema vremena naravno pustamo neki demo laganice, i u tom trenutku ulaze prvi gosti, u sekundu...imali smo vremena i da drmnemo po koju i zamezimo nesto,dok se masa nije skupila bilo je knap,ali bitno da je proslo ok na kraju sve...Eto tako se zavrsilo nase putesestvije

Promijenjeno od Milan$ (06.04.2015 u 17:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 06.04.2015, 18:37   #27
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uff, čitam i proživaljam kao da sam ja putovao s vama
Bitno je da ste stigli na vrijeme, "malo" na knap ali sve je dobro kad se dobro svrši.
JBM-ti "sisteme" i tu kompjuterizaciju, ne možeš ni na WC bez tih "kumpjuktera"
casper je offline   Reply With Quote
Star 06.04.2015, 20:02   #28
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ma bezi sve neki stresovi, ja se nadao da cemo i nazd fino kao kad smo isli, pa stignemo ranije, pa kontam stici cu i da odremam kuci malo al vraga, nepredvidjene okolnosti, i stigli u 5 do 12,sto kazu...bitno da je sve ok na kraju...kasnije sam cuo neku pricu da je bila frka neka na granici s nekim silnim emigrantima pa zato bio zatvoren granicni prelaz...ko bi ga znao...za sada je ispalo dobro
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 07.04.2015, 11:59   #29
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da ne ispadne da sam izbaksuzirao, ali kad prelazis granice bar ove ex yu, nikad nemoj takav knap tajming da pravis.
Ja sam ti govorio iz iskustva, nekad me roming (dok nadjem nekog telefonom da me menja) kostao ko sam put.... jer sam isto tako planirao put kao i ti.
Al hvala Bogu stigao si taman na vreme.
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije