Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.12.2018, 23:06   #11
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da,već 4 dana je u sobi na istom mestu,tako da je vlaga isključena i kondezacija.Bojim se da je karcinom napao mozak!!!!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2018, 23:09   #12
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dođje to s godinama. A i na svirala se ona, zaradila para, da je uokviriš i staviš na zid ...
casper je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2018, 23:12   #13
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma daj pusti sad Korga,nisam gadlji ni na T5 ali se bojim tog je...og Yema iako sam sve o njemu pročitao što si napisao i pogledao tutorijale...ne znam ni sam...nekoliko puta sam probao PA od kolege,bio kod mene po nekoliko ati par puta,stvarno je mnogo lakše za raditi,ima more more godotih a izuzetno dobro sredjenih ritmova,pogotovo za nas većinske narodnjake i svadbaroše...mislim da mi ne bi puno trevalo da se prebacim...ali nisam odlučio još.
Nego,hoćeš li ti mene utešiti po pitanju T3 ili ću morati još jedan Ksalol!?

Promijenjeno od VUNIMRAV (07.12.2018 u 23:13 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2018, 23:27   #14
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

AKo zadržavaš Tyros3, onda kupi Korga. Ne znam koliko ti znači tipka ali jedan PA700 bi ti legao samo tako.
I onda ćeš lijepo za par mjeseci i sam vidjeti i čuti razliku kako to izlazi na razglas.

YEM??? Ma to ti ništa ne valja, bježi od toga što dalje.
casper je offline   Reply With Quote
Star 07.12.2018, 23:47   #15
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne znam sad šta je ironija ili je sve.Znam da većini IT pismenih jedan običan programčić-pomagalo nije problem,ali meni bi bio,pogotovo što niko u krugu od 8=km ne svira ništa od psr ili Tyrosa koji koriste Yem.Bio jedan momak,prešao sa korga na psr i prilipno dobro sredio stanje,a evo pre neki dan ga vidim i kaže prodaje Yamahu,kaže,ne mogu brate više,jeste da ima neuporedivo bolji zvuk ali....
Ja ako bih kupio korga onda bi PA3x ili pa1000(manje verovatno),ne planiram prodavati T3.
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2018, 00:10   #16
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma @vunimrav, vi ste cijenjeni clan ovog foruma, naci ce se netko tko ce vam pomoci oko tog YEM-a, i ovdje, ne treba vam netko u blizini (iako je sve valjda vec barem 5 puta i napisano)..

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2018, 00:16   #17
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Prvi dio sam napisao ozbiljno. Zadnja rečenica je ironija, naravno.


Rekoh da se više neću zamarati s objašnjenjem YEM-a jer sam stvarno s tim/njim dojadio i Bogu i narodu, a moram priznati, i sam sebi. Kao da imam proviziju od Yamahe.


Nego, u vezi s tim (YEMom, naravno ) mi pada na pamet jedan vic. Ma znate ga svi, al evo kraće verzije za one koji su ga slučajno promašili. Došao Mujo raditi u prašumu na normu. Dadoše mu motorku i treba dnevno očistiti 50 kvadrata. On se jadan polomi, radi prekovremeno, ranije dolazi ali nikako da dnevno očisti više od 5 kvadrata. I tako prođe mjesec dana pa on konačno upita Hasu kako njemu uspijeva srušiti i više od zadane norme.
I krenu Haso pričat; tako ti ja jutrom dođem na poso, pa onda ćeifim malo uz kavicu, pa onda pogledam šta ima na fejsbuku, pa se popišam i krenem raditi. Prvo upalim motorku, pa onda ... Mujo skoči ko da ga je netko s guza .... i viknu, a ti nju upališ!!!
E tako ti je i s yemom [od sada ga piš(a)em malim slovima] . Netko ga shvati za mjesec dana, netko za 6 mjeseci, a eto, netko ga nikada neće shvatiti bez obzira što se pisalo. Jer yem, isto kao i motorku, prije posla treba najprije upaliti/pokrenuti.
casper je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2018, 00:20   #18
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od VUNIMRAV Pokaži Post
............….ne planiram prodavati T3.
Tim bolje,ako si bio zadovoljan sa T3 a znam da jesi a neces ga prodavati onda T5 ili neki Genoscic bi ti legao pravo.
Zasto?
Zato sto bi mogao sve da napravis u T3 za pocetak i ubacis bez problema u T5/Genos dok nebi savladao YEM, a sve sto imas na T3 mogao bi odmah da ubacis u T5/Genos i pravo na svirku.

Taj set sto ga imas trenutno u T3 i sve ostalo bi mogao da bude u novom instrumentu kao osnova koju NEMORAS NIKADA DA DIRAS,brises,prepravljas (Znam da je u T3 premalo mjesta za Custom pa se uvjek nesto brise nadogradjuje...itd)a sve ostalo sto bi htjeo da dodajes,sredjujes pa cak i da pravis potpuno novi set imas u novom instrumentu neograniceno mjesta i to bi mogao da radis bez problema i bojazni da ces nesto zaHebati na Glavnom/osnovnom setu.

P.S. Ozbiljno razmisljam o ponovnoj kupovini Tyros3 zbog gore navedenih stvari.

Pozdrav.

Promijenjeno od tyros2 (08.12.2018 u 00:22 sati)
tyros2 je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2018, 00:22   #19
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma da,u pravu ste,i ovo što znam dugujem nekolicini članova foruma,prenstveno Gaganu i Casperu,i nije da baš ništa ne znam ali sam se islkreno i ja umorio.Više od polovine ritmova koje imam sam sam iseckao od midija a ostalo prikupio na različite načine opet sa foruma uglavnom,ali me ubi to što za je..nog Korga ima materijala i to opasno uradjenog i odsviranog na svakom ćošku.Najgore mi je bilo,letos,moj drugar,komšija,tako ponekad ode na svirku sa fajlovima,kupio PA 900, a na njemu materijala da uzmeš i ideš u svadbu,bukvalno nema šta nema i to uradjeno maksimalno.Jeste dsa svi liče kao jaje jajetu ali...
Videćemo još,šta če biti,bitno mi je da mi ova izgura do tamo iza Nove godine.
Dodato:
Tyros2,potpuno si u pravu.Jesamprezadovoljan sam sa T3,drukčiji sam od ostalih i dobro sam ga sredio,ali samo da mi izdrži mesec dva,a valjda će.
Dodato:
Za Genos nemam ni u ludilu novaca ,ajde za neku 5 možda vi se i iskupilo.

Promijenjeno od VUNIMRAV (08.12.2018 u 00:25 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2018, 00:32   #20
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Tako je @tyros2, kao da si mene pitao. A ako se (slučajno) @VUNIMRAV odluči na taj korak i kupi Tyros5 ili Genos, obećajem (časna pionirska ) da ću pogaziti vlastitu riječ i odraditi tutorijal u detalje za prebacivanje materijala iz Ty3 u yem pa u novu klavijaturu.


Imam i ja prijatelja, 2 godine je "proučavao" što je bolje, PSR S970 ili PA600. Obje ima na stalku i aktivno svira, 90% na Yamahu, a ponekad stisne i tog Korga. Samo kaže da mu je malo neugodno ovih 10%.
Korgđije nemojte se ljutiti, ovo je samo mala šala i nema veze ni sa kim osobno.
casper je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije