Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.02.2014, 07:01   #81
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Samo pitaj, naci ce se uvijek neko ko ce odgovoriti. Ukoliko procesor tvog Laptopa podrzava 64 Bita, onda obavezno Win 7 ili Win 8 64 Bita.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 20.08.2018, 03:20   #82
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

moze li neka preporuka za muzicku karticu na USB za lap top, za live svirku, do nekih 300-400 evra, polovna ili nova? Vidim da se u taj budzet uklapaju ove presonus vsl kartice, ali po stranim forumima citam dosta losih iskustava sa tim karticama oko stabilnosti i pouzdanosti, stalno puca veza sa lap topom, i sl, a to mi se nikako ne dopada, s obizrom da mi najvise treba za live, i pucanje i zamrzavanje zvuka nije opcija..Pa ako moze neka druga preporuka sta ima solidno za te novce, da ima 4-6 izlaza, asio podrsku??? hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 20.08.2018, 14:33   #83
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Posedujem i vsl i rme kartu iz mog iskustva vsl karta radi jako stabilno na jacem hardveru usudicu se da kazem mozda i stabilnije nego malo starije rme karte, caka kod eventualne nestabilnosti u radu sa laptop-om je u tome sto laptop mora biti velikih performansi da bi radio stabilno sa vsl kartom jer on svoj ASIO proracunava na procesoru samog laptopa sto zahteva vecu performansu ostalog hardvera pri malim latencijama u live upotrebi, dok rme karte proracunavaju ASIO na DSP-u same karte i time ne opterecuju sam sistem sto doprinosi stabilnijem radu na nesto slabijem hardveru, moja preporuka bi bila mozda rme babyface starija sa dodatkom nekog adat prosirenja ako ti bas treba vise izlaza...
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 21.08.2018, 11:54   #84
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 836
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja imam Presonus audiobox 44 val. Radi mi extra. Ranije sam je koristio na noteboku 1.6 procesor i bilo je problema dok nisam bio uradio sistem i posle toga mi radilo ok i na tom noteboku. Koristio sam uglavnom tu kombinaciju za live. A sa laptopom 2.2 procesorom baš nikakvih problema nisam imao

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
dmmacak je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije