Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.07.2019, 18:24   #131
DMusicMan
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.07.2019
Postovi: 3
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DMusicMan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jeste kolega Casper ali zaboravljaš na današnji tempo života gde se kako kažu " nema vreme " i još pored toga ima mnogo više toga što odvrati pažnju osobi od teškog i mukotrpnog skidanja(sluhom) boja, ritmova itd . Tako i ja odvajao sam kintu za VR pa ce izaći tek oktobra i malo surfao po netu i pogodite sta sam video ...

Moju drugu ljubav,, jeste ,, u prodavnici je bila. .

Prilazio sam joj sa strahopoštovanjem i čežnjom da je dodirnem !
Bila je jako skupa , nedodirljiva oko paa mnogo je bila ..

YAMAHA psr9000!!! cepnem je sa neta na staro u 2019 ..( koji mentol) i šta sad da radim ? odoše pare za vr a na jamahi samo 30 ritama narodnih i 100 stranih ubaceno custom za 20 godina boogte ,, nisam mogo nadjem disketu ,., neradi mi komp star koji ima disktni pogon ,, šta da vam pričam i da mi daš download privilegiju napravićeš mi više posla nego da si svirkam i ćutim.
suportaću vam site, zakon ste nema šta(treba da otvorim paypal) .. ako bi moglo preko paysafe- sutra bih suportao malo ali osećaću se opet ko pijavica mala .al šta da se radi ..
PS odgovaram pošto ste sve rekli i nudite ogromno ,., teško je ovde nešto novo dati , možda najnovije ali sa psr9000 teško . uglavnom nemože da škodi aj poz
DMusicMan je offline   Reply With Quote
Star 19.07.2019, 20:47   #132
tipkica
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.09.2015
Mjesto: velika ludina
Postovi: 27
Downloads: 0
Uploads: 6
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: klavijature
Interesi: sakupljanje nota,malo svirke za svoju dušu i minijaturna željeznica
tipkica ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moje poštovanje gospodine Casper,to što stavljam dajem od srca,neznam koliko to kome vrijedi ali meni puno.Znači imam pun ormar nota sakupljenih u svojih 60 godina,ali sam na žalost kao i neki drugi radi blokade u nemogučnosti da od svoje te VELIKE mirovine odvojim novaca.Ono što bi se i sakupilo ne mogu uplatiti baš radi nemogučnosti neke kartične transakcije.Stavite neku uplatu uplatnicom eto mene odma.Nači če se 100 kn mjesečno za hobi.A kako da ubacim nešto a da bude korisno , objasnite.Lijepi pozdrav ...Vlado
tipkica je offline   Reply With Quote
Star 08.10.2019, 00:21   #133
acatog
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.01.2018
Mjesto: togocevce
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 5
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: klavijature
acatog ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vaxter Pokaži Post
Kolege,

Obzirom da je primećeno da mnogi zloupotrabljavaju neograničen download, koji sada skoro svi vi aktivni imate, uvedena su nova pravila vezana za download ograničenja.
Iako sam se ponadao da smo dovoljno ljudi da je mouće svakome dati neograničen download, očigledno je da to nije nimalo tako.
Većina članova samo gomila nepotrebne postove, kako bi sakupili 25 postova neophodnih za download.
Neki skidaju materijal odavde i postavljaju ga na druge sajtiće i slično.
Zato od danas uvodimo nova ograničenja i privilegije za download koja NEĆEMO reći čanovima.
Ovo nije slučajno.
Ovo je samo zato da utvrdimo ko je ovde zato što želi da zajednički učestvuje u ovom projetu, koji je tu da pomogne svim muziarima, a ko je tu samo da se okoristi i uzme neki novac, materijal za sebe ili svoj sajtić.
U svakom slučaju, verujte da će download privilegije svakako imati oni koji ih i zaslužuju, a da će svi oni, koji i ovaj sistem pokušaju da zloupotrebe, biti banovani trajno!
Žao mi je što je do ovoga moralo da dođe, ali mnogi "članovi" su nas prisilili na takav korak.

Pozdrav u ime YU-MIDI.org tima,
Vaxter
Pozz ljudi mozeli mi neko reci kako da nesto skunem odavde.
acatog je offline   Reply With Quote
Star 08.10.2019, 01:29   #134
cleaner
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2016
Mjesto: Beograd
Godina: 57
Postovi: 232
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 90
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: klavijature, harmonika
cleaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od tipkica Pokaži Post
Moje poštovanje gospodine Casper,to što stavljam dajem od srca,neznam koliko to kome vrijedi ali meni puno.Znači imam pun ormar nota sakupljenih u svojih 60 godina,ali sam na žalost kao i neki drugi radi blokade u nemogučnosti da od svoje te VELIKE mirovine odvojim novaca.Ono što bi se i sakupilo ne mogu uplatiti baš radi nemogučnosti neke kartične transakcije.Stavite neku uplatu uplatnicom eto mene odma.Nači če se 100 kn mjesečno za hobi.A kako da ubacim nešto a da bude korisno , objasnite.Lijepi pozdrav ...Vlado
I ja bih dosta dobrih setova da dam ali nisam strucan.....
cleaner je offline   Reply With Quote
Star 28.10.2019, 21:12   #135
ivkke
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.10.2016
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
ivkke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne znam kome da se obratim,ne mogu da downloadujem nista?
ivkke je offline   Reply With Quote
Star 29.10.2019, 00:57   #136
kem
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.12.2018
Postovi: 100
Downloads: 30
Uploads: 1
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav, i meni je bilo nejasno kada sam prvo dosao, ali sistem je sledeci:
privilegiju da skines neki fajl dobijas ili novcanom donacijom sajtu (privremeno) ili zaslugama na forumu (stalno). Zasluge mozes dobiti sto vecom aktivnoscu i zeljom da ucestvujes u radu foruma kao i da pomazes drugim korisnicima. Nadam se da sam ti pomogao .

Promijenjeno od Dell (30.10.2019 u 10:00 sati)
kem je offline   Reply With Quote
Star 05.11.2019, 20:54   #137
sladjano
Početnik forumacije!
 
sladjano's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.05.2008
Mjesto: Italija
Postovi: 8
Downloads: 243
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg pa3 xpro
Interesi: Muzika,pevanje Sport
sladjano befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladjano pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Odlicno,tako treba Pozdrav za sve vas
sladjano je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije