Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.01.2017, 10:35   #1
Gagi65
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.01.2017
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Gagi65 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Shure GLXD vs QLXD

Pozdrav svim forumasima i jedno pitanje :

Da li je neko imao prilike da proba ova dva daljinca ? Planiram da pazarim jedan od ova dva mikrofona i interesuje me prvenstveno kvalitet zvuka i prenos . Kada kazem prenos mislim na prekide u radu. Ja sam samo na kratko probao GLXD/Beta58a I cini mi se da je ton bolji od starijih modela Shure (analognih). Da li Qlxd opravdava cenu (1200e) I sta se dobija vise za razliku u ceni od 650e u odnosu na GLXD.

Pozdrav
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Gagi65 Pokaži Post
Pozdrav svim forumasima i jedno pitanje :

Da li je neko imao prilike da proba ova dva daljinca ? Planiram da pazarim jedan od ova dva mikrofona i interesuje me prvenstveno kvalitet zvuka i prenos . Kada kazem prenos mislim na prekide u radu. Ja sam samo na kratko probao GLXD/Beta58a I cini mi se da je ton bolji od starijih modela Shure (analognih). Da li Qlxd opravdava cenu (1200e) I sta se dobija vise za razliku u ceni od 650e u odnosu na GLXD.

Pozdrav
xx

Promijenjeno od Gagi65 (26.01.2017 u 10:44 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Gagi65 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Gagi65 za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (02.02.2017)
Star 02.02.2017, 13:15   #2
DefaultGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.10.2015
Mjesto: Gornji Milanovac
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Gitara
DefaultGM ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kolega imao sam prilike da probam GLXD i nisam zadovoljan ni priblizno . Trenutno imam ULX a prosle sedmice sam probao GLXD , a i drugi pevac u orkestru koristi glxd-beta58 tako da mikrofon iskreno radi smesno . Domet je minijaturan , a srednjaci ne mogu da se kontrolisu , kako god okrenes obo pravi "telefon" . Na drugu stranu stoji da je glxd najlaksi mikrofon za pevanje koji sam probao .
QLXD je jedini prenos (tj najjeftinija verzija prenosa) koji je priblizan kablu , tako da ukoliko imas dovoljno sredstava za taj mikrofon predlozio bih da ga kupis .
P.S. QLXD i ja planiram kao sledeci .
DefaultGM je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije