Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.08.2010, 18:29   #11
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@delboy
Pa ne vidim brate nista ne razumno u prethodnom postu.Nije glupo da najjace evropsko takmicenje igraju timovi kao sto su Zilina,Bursaspor,Hapoel,partizan,...???To ne da nije nivo koji bi trebalo da imaju timovi koji igraju Ligu sampiona nego je to za ono takmicenje sto je nestalo pre 2-3 godine ja mislim,intertoto kup(mada i za to nisu)...
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 28.08.2010, 18:56   #12
brckomusic
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.04.2008
Mjesto: Brcko BiH/SFRJ/Atlanta, USA
Godina: 40
Postovi: 19
Downloads: 123
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Gitara
brckomusic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Meni je drago sto je Partizan usao u ligu sampiona, Dinamo i Hajduk u EU kup...
ali isto se slazem sa ovim predhodnim postom.... Ovi kupovi su postali jako smijesni... kao prvo ide se kroz 5 kola razigravanja i gluposti i onda udju timovi za koje niko nikada nije cuo.... Partizanu i Zvezdi, Dinamu i Hajduku, Velezu svaka cast (prije ratnom izdanju). Ovo danasnje igranje ne lici ninasta.. Ne govorim ja da Partizan, Dinamo Hajduk neznaju igrati ali to nije onaj kvalitet koji bi trebao biti. Partizan prije 90tih bi se mogao takmiciti sa velikanima Europe, volio bih da uspiju sto vise, ali mislim da nece daleko... U svakom slucaju puno srece!
brckomusic je offline   Reply With Quote
Star 28.08.2010, 19:14   #13
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@brckomusic
To sam i ja hteo da kazem ali me mrzelo da pisem pa sam rekao sazetije...mislim na moj prvi post iz ove teme...pozz...
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 28.08.2010, 21:55   #14
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kolege.... prvenstva i kupove su otvoreni za sve timove. Izvoli pobedi pa kvalifikujes se. Partizan pobedio i kvalifikovao se. One ekipe koje nisu se kvalifikovale, niko im nije kriv. A najmanje je Partizan kriv sto su im navijaci razocarani. Ja nisam iz Srbije, niti sam za Zvezdu, niti za Partizana, ne pratim srpskog fudbala, ali drago mi je sto se Partizan kvalifikovao i cenim to. Pobedio je, zasluzio je, svidjalo se to nekome ili ne.
Zato predlazem da temu produzimo bez ove kritike da ekipe nisu dostojne za takvo prvenstvo, jer to je omalovazavanje iste, i pokraj njihov uspeh.
Pozdrav
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline   Reply With Quote
Star 28.08.2010, 22:20   #15
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nisam ni za Zvezdu ni za Partizan. Moj favorit je Roma, to mi je u krvi i tradiciji porodice. Mislim da svaki klub treba da igra u takmicenju bilo kog ranga ako to zasluzuje kao sto se Partizan izborio za svoje mesto u Ligi Sampiona. Svaka cast i samo napred. A to prepucavanje " Grobari i Delije " mi je smucilo vise. Ovde su najvatreniji, odu bilo gde u Evropu pojedu batina i vrate se kuci. Necu da lutam vise od teme. Navijamo i pratimo fudbal dalje. Sve najbolje.
__________________
Live a life you will remember.
EmirTotic je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2010, 02:43   #16
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Emir
Nemoj pricati nesto u sta nisi upucen,mislim na taj deo gde kazes odu u evropu i popiju batine...idemo dalje sa temom...izvinite za off ali morao sam da napisem...
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2010, 02:45   #17
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

nemojte da cujem slucajno vise ista o navijacima inace ode pod kljuc, necu izigravat zandarmeriju
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2010, 10:26   #18
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od misa1265 Pokaži Post
Nije glupo da najjace evropsko takmicenje igraju timovi kao sto su Zilina,Bursaspor,Hapoel,partizan,...???To ne da nije nivo koji bi trebalo da imaju timovi koji igraju Ligu sampiona nego je to za ono takmicenje sto je nestalo pre 2-3 godine ja mislim,intertoto kup(mada i za to nisu)...
Moram da se nasmejem ovakvom komentaru definitivno. Prema vašim rečima Kolega znači da Crvena Zvezda '91 godine nije ni trebala da se takmiči u Kupu Šampiona,a ne daj Bože da ga osvoji...ili Zenit u kupu UEFA pre neku godinu...po vama bi trebalo Ligu šampiona da igraju Milan,.Real,Bajern i Mančester a ostali u Intertoto ...ne mogu da se ne nasmejem ...meni ništa sladje nego kad se pojavi neki Rozemborg u LŠ i ispraši pola favorita tamo,nadam se da će i Partizan biti jedno od prijatnih iznenadjenja,iako sam zakleti Zvezdaš

Pre bi komentarisao da je sramota da klub kao Crvena Zvezda nije u stanju da prodje ni kvalifikacije za Ligu Evrope...to je sramota,ali Zvezda ma koliko da je volim nije vredna da se o njoj priča na ovoj temi




Citat:
Originalno postovano od EmirTotic Pokaži Post
Nisam ni za Zvezdu ni za Partizan. Moj favorit je Roma, to mi je u krvi i tradiciji porodice. .

Sećam se neke tvoje slike na avataru...beše plavo-beli šal al mi nije ličio na klupske boje tima iz porodične tradicije?
  Reply With Quote
Star 29.08.2010, 11:17   #19
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nisam vatreni navijac niti jednog kluba, ali od malih nogu
navijam-gotivim Partizan i bas mi je drago sto su upali u
Ligu Sampiona, doduse jedva!

Drugo, mislim da Partizan nece daleko stici na ovom takmicenju,
ali ipak mislim i da ce proci prvi krug, jer (a sad muzicki da
se izrazim) i baba na svadbi odigra jedno kolo, tako da ce
i Partizan da odigra dobro to prvo kolo
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2010, 11:23   #20
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Partizan će od ovog takmičenja inkasirati oko 15 miliona evra što je za uslove domaće lige mnogo para a vi vidite da li je to dobro ili loše ... da ne pričamo da li će dogurati dalje ili ne,to nije toliko ni važno na kraju krajeva. Gledam koliko sad klub postaje primamljiviji za igrače da se nude,svako hoće da igra u LŠ...šuška se da će Adrijan Mutu da potpiše za Partizan,Zvezdin bivši golman Stojković je već potpisao,Pjer Boja koji je igrao u Partizanu se vraća itd...


I samo još nešto da dodam ovim mladjim navijačima,čisto da znaju...ja sam oduvek bio vatreni Zvezdaš,kao klinac sa Zvezdom obišao pola Evrope da sad ne "dokumentujem",neki znaju a ostali mi verujte na reč i rodjen sam i odrastao na 100 metara od Partizanovog stadiona i pratio sve utakmice i jednog i drugog tima...nisam voleo Partizan ali sam se radovao njihovim pobedama protiv bilo koga jer smatram da bez jakog Partizana nema ni jake Zvezde...mislite o tome
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:02


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije