Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 19.12.2017, 20:19   #1
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Idee Genos - dodatna oprema

Ako sam dobro izbrojao, na forumu od jučer ima 5 ponosnih vlasnika nove Yamahe. Otvaram temu kako bi razmijenili iskustva o tome kako transportirate klavijaturu, da li ste kupovali video konverter, što mislite o zaštitnoj foliji ...

Trenutno sam u kupovini torbe. Za sada koristim neku jeftinu koja služi samo za prvu ruku dok ne uzmem nešto kvalitetnije. Tvrdi kofer ispada iz igre jer moja leđa ne smiju/ne žele tegliti ništa teže od 20kg. Gledao sam original Yamahinu za Genosa i ovih 250 eura mi je nekako previše. Pored toga, dostupna je tek iduće godine.
Thomanova marka Voyager mi se čini OK po cijeni ali mi ovaj Gator G-PG-70 nekako ulijeva "najviše povjerenja". Ima gumeno pojačanje na uglovima, dodatne fiksatore unutar torbe, po dimenzijama je optimalna. Može se staviti na leđa. I k tome je na sniženju. J

I da, ona varijanta torbe s kotačićima otpada. Ne namjeravam vući instrument u tome. Dio kofera gdje se nalaze kotačići je uvijek teži i kada se nosi za ručku, torba naginje na tu stranu. Kotačići produžuju kofer za 10 cm, a ta dužina je (za malo) previše za stražnje sjedalo u osobnom automobilu.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg genos scc.jpg (90,4 KB, 244x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg genos voyager.jpg (85,5 KB, 236x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg gator bag.jpg (86,3 KB, 235x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
genos, kofer, stickers, torba, transport, video out

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije