Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.01.2012, 19:52   #21
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 37
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja da se pitam ja bih ukinuo free download,bar ovima koji se samo zicaju za setove,boje,ritmove,sto po chatu sto na pp.od 1160 aktivnih clanova aktivno je mozda 100,ako I toliko,dok ostalih 1000 nalete tu I tamo,precesljaju download,i onda kad ne moze da se skine set od 35mb,digne se buna protiv uprave,moderatora itd...ma nemoj!!!treba odrediti univerzalnu cenu za sve u download sekciji,cenu pristupacnu svima,ritam tolko I tolko,boja tolko I tolko,setovi tolko I tolko...zna se ko je sta uploadovao,odredjen procenat toj osobi,procenat sajtu,jer novac je neophodan da bi sajt funkcionisao.ako vec neko ima 1000 I kusur eura za pa korga,zbog cega natezanje za jos par eura donacije,pa skidaj ko covek do mile volje,ovako samo bespotrebno lupetanje po forumu,iskopavanje tema iz 2005.god itd,besmisleno I uvredljivo
Postovano sa mobilnog uređaja
mladenkom je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mladenkom za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (13.01.2012)
Star 13.01.2012, 23:08   #22
Tomy
Odomaćeni član
 
Tomy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.06.2005
Mjesto: Cakovec
Postovi: 505
Downloads: 231
Uploads: 2
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 76 puta u 73 Postova
Instrumenti: Yamaha GENOS, Motif XS6, Korg PA800, ROYAL STANDARD Silvana II, Boss VE-500...
Interesi: Klavijature, Software, Web, PC...
Tomy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Tomy pošalji poruku preko ICQ messengera Tomy pošalji poruku preko MSN messengera Tomy pošalji poruku preko Yahoo! messengera Tomy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zato poštujem ovaj forum jer se ipak cijeni naše znanje. Nema ništa besplatno za neradnike! Svaka čast onoj manjini koja razumije naš trud i utrošeno vrijeme za izradu vlastitih setova. Oni koji žele svirati i koristiti klavijature aranžere na taj način, neka ugriju stolicu, neka probaju kakav je to posao i kolko je bilo neprospavanih noći da bi se napravio jedan ritam za neku novu pjesmu koja je izašla. Da ne pišem dalje. Bravo Vaxter!
Tomy je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2012, 23:43   #23
enis
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.12.2010
Mjesto: Makedonija
Postovi: 30
Downloads: 37
Uploads: 9
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: M3
enis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zdravo ajde i od mene jedno pitanje za glavni admin tu... Koliko kosta da doniram za celosan free download tokom cele godine,da nemam nikakvo ogranicenje ni dnevno ni nedeljno ni mesecno.Malo mi je teze da se izrazim posto sam iz Mk ali nadam se da ste svatili poentu.Pozdrav
enis je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2012, 02:40   #24
Nautica
Drugar foruma
 
Nautica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2011
Mjesto: Niš
Postovi: 79
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Pa50sd
Nautica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

sve vise i vise i to skoro masovno postaje je da ljudi uzmu temu staru po mesec-dva i vise, tipa savet za kupovinu ili nesto slicno, i onda odgovaraju na te postove. pa nije li logicno da ako sam pitao pre mesec dana za pomoc oko izbora da sam do sada vec odlucio odavno sta cu da radim. postaje bezveze bas da smeta i cini mi se sve vise i vise se to radi
__________________
Tu sam za pet minuta, ako kasnim, procitaj opet!
Nautica je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2012, 02:45   #25
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zato sada postovi nisu dovoljni.
Džaba se trude.
Nadam se da će to shvatiti i odustati.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2012, 16:42   #26
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

i bolje da se ne znaju pravila jer su pravila tu da se zaobilaze .... a vi vise s tim izjavama neradnici,sedite i zagrejte stolicu .....mi sve znamo bla bla....ali ljudi niko se nije naučen rodio!batalite više te patetične fraze!nemojte da se pravite važni!
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 15.01.2012, 13:20   #27
dominik
Vredan član društva
 
dominik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.07.2007
Postovi: 160
Downloads: 761
Uploads: 36
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
dominik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Iskreno, podržavam sve ovo! Znači sve pohvale!
Obrazloženje, kad sam saznao za ovu stranicu, bilo je to prije par godina, svaki čas svog slobodnog vremena sam visio na ovoj stranici, bila je odlična ekipa, puno dobrih tema i savjeta od ljudi i muzičara koji su dugo u ovom poslu,a da ne pričam o dobrim demo-uživo snimcima, gdje si takodjer puno toga mogao saznati, pitati, popraviti svoj "sound" itd,itd.... medjutim s vremenom sam uvidio da tih ljudi više nema ili jako rijetko navraćaju na ovu stranicu i nemaju više živaca ni volje odgovarati na jedno te isto pitanje po 100 puta! A kao i meni i tim članovim je više dosadilo čitati postove kao npr.: kako skinem ovo, zašto ne mogu skinuti ono, ajd pošalji mi to na mail, koliko postova treba da mogu skidati i tako u nedogled.......a da ne pričam, kao što je već i netko spomenuo, da se na postove koji su par godina stari odgovara sad?! samo da bi se skupili nekakvi postovi i da bi mirno mogao skidati materijal!!!
Nadam se da će ovo spriječiti takve stvari, nedavno sam i ja "buknuo" na jednog novog člana koji je kao postavio neki "set", odnosno jedan user i jedan performance sa dvije boje i postavio pitanje mogu li sad i kako skidati!!!Hahahahaha, nisam se mogao suzdržati, iako to nije moj posao, a da mu ne kažem da je to jako žalosno što je uradio! Jer neki misle da su glupani tu, da će netko svoj rad ostaviti a oni ga samo pokupiti..... Katastrofa!
Ne kažem, i ja sam po neki put žicao nešto, al sam se i trudio pomoći drugima i na nekakav drugi način koliko sam mogao. Na kraju, nadam se da će opet ekipa stara biti tu i da ćemo čitati ozbiljnije i konkretnije stvari!
Lijep pozdrav
dominik je offline   Reply With Quote
Star 10.03.2012, 00:11   #28
driftkiller
Ovaj baš voli da kuca
 
driftkiller's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.05.2008
Mjesto: Hadžići, Sarajevo
Godina: 30
Postovi: 321
Downloads: 1198
Uploads: 8
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: Korg Pa50 i Yamaha Psr 620, Alesis QX49 midi controler
Interesi: Svirka, Računari, Tehnologija
driftkiller befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ovaj iznad mene, fenomen, hahahaha
Ja bih samo da se nadovozem na jednu stvar. Siguran sam da ima jos clanova, koji su kao ja npr. po 3-4 puta skidali jedno te iste, jer zagube, pokvari se cd, hard disk, pa zato imamo ovoliko downloada, tako da bih molio admine i to da uzmu malo u obzir. Inače ja se ne žalim, meni ništa ne smeta, jer vecinu stvari sto imam, imam odavde Pozzzz
__________________
Alestis bend, tu za vas.
https://www.facebook.com/pages/-Alestis-Band-/214815251928691
driftkiller je offline   Reply With Quote
Star 10.03.2012, 00:48   #29
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

Konacno Vaxter,pravo rijesenje,gledam mnogi prodavaju matrijal sa yumidi,i ne mogu da svatim kakvi su to ljudi,mnogi oni to rade,skinu odavde a naplacaju papreno,ovo je rijesenje nek dobije kako ko i zasluzuje,dosta je djabalame.
korg18 je offline   Reply With Quote
Star 10.03.2012, 01:42   #30
phobos39
Početnik forumacije!
 
phobos39's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.08.2011
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
phobos39 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Apsolutno podrzavam. Medjutim nismo se svi registrovali na forum iskljucivo zbog downloada. Kao sto vidite ja sam registrovan nesto vise od pola godine i za to vrijeme sam mogao skupiti tih 25 postova bez problema, ali mi nije bilo do toga. Prvenstveno me zanimalo pravljenje terci za korg pa500/800 i to sam ovdje i naucio zahvaljujuci temi kolege Ace-a ako se ne varam. Medjutim sad mozda i kad bih htio nesto skinuti ne mogu zbog tih licemjera kojima je download bio jedini cilj, a ne razmjena iskustava, ideja i sl. Ali opet kazem podrzavam. Sve prema zaslugama. Pozz.
phobos39 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije