Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.11.2018, 23:18   #91
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajd necemo sad u off...i mislim da se ovde niko nebi triba nac uvrijeđen ..nadam se da ne spadam u tu kategoriju vise necu odgovarat..ako spadam..ja sam se samo htio zahvalit @romariju na odvojenom vrimenu..jer se islo korak po korak i bas mi je tribalo ko malom ditetu rec sad stisni to pa to i doci ce ti to...jer đaba je čitat nešto ako ne razumiš šta čitaš..i onda zafali ta jedna sitnica i počmeš lagano kužit...evo ja do danas nisam zna razliku između ppf i ppi...i šta ću sad...
šta se tiče samog yema...puno se pisalo al se dosta i svađalo oko istog..neko favorizira neko ne...evo mene je malo program zaintrigira i ne mislim stat..
Pismena konverzacija je malo cudna na ovakav nacin..jer nikad nemos napisat ono sto mos rec kad pričaš i nekad se krivo sve shvati al u biti nije bilo zločeste namjere za ičim..ja niti malo ne podcjenjujem @caspetove odgovore jer su uvik precizni i detaljni..znam di si bio jučer...ja postavio pitanje @romario se javio i rijedili stvar...zato lipo amo mi naprid s ovom temom...jer ovako na prvu s yemom se mogu čuda radit...
aj živili
još je ovo "moja" tema zašto yem
grico je offline   Reply With Quote
Star 26.11.2018, 03:23   #92
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Čudi me da se nisi sam prepoznao, za mene si i ti u toj kategoriji.

Kao što veliš, nema ljutnje, nema uvrede. Veselim se ja što si riješio problem, i drago mi je da ti je pomogao @romario, kolege smo.



Žao mi je što ne razumiš napisano ali tu ti ja pomoći ne mogu. Ako do sada nisi razumio što se pisalo jer se stvarno radi o esencijalnim stvarima, dalje ne želim trošiti svoje vrijeme na davanje odgovora. Osjećam se onako, šugavo. Kako kaže moj dobar frend Miš u internoj zafrkanciji, samo ti pričaj, ja te ionako ne slušam. Ima ovdje ljudi koji znaju pa neka pomognu, neki će to riješiti preko telefona ali za mene je ova tema završena. I sva daljnja pitanja na forumu u vezi YEM-a zaobilazim u velikom luku.



Ponovit ću, nema ljutnje, nema uvrede.
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
grico (26.11.2018)
Star 26.11.2018, 13:04   #93
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa ok..da si lip odgovor..jer oko Yema je uvik bilo rasprave ovakve il onakve...i uvik si ti nekako gurao taj Yem..ako se vratimo na prvi post ove teme di bas ja pitam zasto Yem..dalo se iscitat da na moju kucnu upotrebu instrumenta Yem i ne triba...al sve ovo vrime kopkalo me..želio probat i eto proba jučer...al opet kažem...đaba čitat kad ne razumiš šta čitaš...ima sam jedan skučaj u zagorju davno..isli svirat u školu...zatribale nam škale...kaže idi i nađi čisačicu i pitaj..doša ja pitam škale.kaže ona nemamo mi to...pitam ja a šta je ono u kutu..to su lojtre kaže...eto škale su tu a ona ne zna da su tu..tako i ja ppi je tu al ne znam di je..no ok...@casper naravno da imaš pravo bit istrošen na ovu temu...al konkretno u mom slučaju nije lijenost nego nerazumjevanje i slobodno mogu reć ne znanje i ne poznavanje yema...dosadi i meni tamo negdi (znas ti di)
aj živili amo dalje
grico je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2019, 15:06   #94
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Iz Balkan&Turkey packa se ne može ništa prebacivat u drugi pack ili editirati saundovi?
Landison je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije