Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.12.2018, 12:19   #71
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Svirao sam bikijadu u Dicmu...naravno bine ni za lijek nego nasrid livade..dođe neki lik iz "organizacije"i kaže,"rođo nećeš ti tako dobro proć,razvalit će te" i donese par klupa ,stolova, da se ogradim................naravno...cila pijana ekipa je bila na tim klupama,stolovima..taman iznad mene.Mikseta je dobila par tura ali izgleda da ništa nije posrkala...a dobro je bilo to što su se prepirali šta će se više svirat "narodnjaci" ili "dalmacija" pa su se nadmetali bakšišem!
Landison je offline   Reply With Quote
Star 15.12.2018, 22:56   #72
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imam strašnu averziju na likove koji šeću s čašom oko mene dok sviram. Rijetko se nalazim u takvim situacijama jer mjesta na kojima nastupam nisu lokali gdje se okupljaju takvi likovi ali uvijek se "dogodi neki pijani kum". Nisu mi nikada zalili klavijaturu ali je jednom stara Yamaha EMX2000 dobila "po izlaznim tranzistorima" i sjećam se dobro da me ta škola skupo koštala. Al veli se u narodu, gdje ima blaga ima i kvara.
Ne treba razmišljati negativno, treba prevenirati gdje se može, a dogodit će se kako je suđeno.



Neka vas ne zbuni gdje su nestali ostali postovi, premjestio sam ih i odvojio u novu temu gdje možemo razmijeniti iskustva o tome što učiniti ako sumnjamo u ispravnost instrumenta i bojimo se da će otkazati baš na nastupu.
casper je offline   Reply With Quote
Star 17.12.2018, 10:08   #73
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Landison Pokaži Post
Svirao sam bikijadu u Dicmu...naravno bine ni za lijek nego nasrid livade..dođe neki lik iz "organizacije"i kaže,"rođo nećeš ti tako dobro proć,razvalit će te" i donese par klupa ,stolova, da se ogradim................naravno...cila pijana ekipa je bila na tim klupama,stolovima..taman iznad mene.Mikseta je dobila par tura ali izgleda da ništa nije posrkala...a dobro je bilo to što su se prepirali šta će se više svirat "narodnjaci" ili "dalmacija" pa su se nadmetali bakšišem!

Kako ono ide ona poznata? Hvala vam dicmanjske mame, rodile ste narkomane?
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 17.12.2018, 14:05   #74
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Bojim se da su zaslužne mame sa puno većeg teritorija nego šta je Dicmo!
Landison je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije