Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 16.02.2017, 15:07   #1
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Grmljavina iz zvučnika!!!

Zdravo svima.
Ne znam gde bi ovu temu sa smešnim naslovom smestio da li u mixere ili mikrofone.
Naime,pre dva danas pre svirke ja primetim da mi tek što sam upalio mix(PM-1000-29pikuje-svetli crvena lampica od mic daljinca za harmnoniku.Nismo svirali još,ja smanjim osetljivcost na samom kanalu i ugasi se lampica.Pre toga sam promenio kanal.U toku svirke koja je tekla normalno odjednom je dva tri puta baš zagrmilo kao da je nadletio Mig u brućem letu.Prvo što mi je palo napamet da je efekat od mixera, jer jednom mi je još tako bilo na PM-1 i riknuo mi eho,onda sam pomisli da je u pitanju jedna kutija,aktivna, koju sam držao za monitoring pa sam je isključio.Do kraja svirke se desilo još jednom i samim tim opovrglo mišljenje da je do kutije.
Pošto je to napočetku pikovalo kod harmonikaša i njegove baze(a on je bio i samnom kad mi je crkao eho na prošlom mikseru sa istom bazom i daljincem),pomislio sam da je do njega bilo ili do njegovog kabla,šta vi mislite?
Može li biti do tog da je smetalo što su obe baze,od pevačice i njega bile jedna uz drugu(sumnjam)?
I na kraju, možda je bilo do miksera,a nadam se da nije.
Šta vi mislite o tome?

Promijenjeno od VUNIMRAV (16.02.2017 u 15:11 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije