Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Boje i semplovi

Boje i semplovi Za sve u vezi boja i sampleova pitajte ovde...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.09.2018, 14:46   #1
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard najbolji set za Yamahu Motif XF

molim forumaše da mi kažu kako da dođem do najboljeg narodnjačkog seta (sa tercama) za Yamahu Motif XF (može biti velik set jer imam ugrađen flash od 2 GB).

Probao sam Kore set i Vrhunski set koji se predstavljaju na YouTube-u ali oni su jako loši. Imaju mnogo duplikata, mnogo praznih mjesta (tj. samplovi nisu posloženi jedni do drugih), terce slabe - sve skupa jedva tridesetak boja da su dobre u tim setovima. Nešin set, koji se također predstavlja na YouTube-u, nije na prodaju zbog greške u setu.

Suprotno ovome, za npr. Roland Fantom G imaju fantastični setovi sa tercama koje sam probao, kao npr. Pikaso set, Rakić set (i još poneki) tako da mi nije jasno zašto ne mogu da nađem takav fantastičan set i za Motif XF (ili Motif XS).

Ne mora biti besplatan set, mogu ja i platiti ali ako već plaćam onda treba da bude za neki fantastičan set (obavezno sa tercama) kao što su to Pikaso set i Rakić set za Fantoma G.

Hvala !

Promijenjeno od sxkn7 (09.09.2018 u 14:48 sati)
sxkn7 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije