Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.06.2018, 20:05   #1
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard RCF M18 vs Behringer X air

Pozdrav svima...
Pregledao sve teme ali ne nadjoh usporedbu izmedju RCF M18 i Behringer X air sto se tice efekata.
U nekoj temi sam procitao usporedbu izmedju SOUNDCRAFT-a Ui i X air sto se tice efekata ali ne mogu nigde da nadjem podatak kako se rangiraju efekti na RCF M18 i da li su editabilni kao na X air.Svi spominju da M18 nece izdati u wi-fi konekciji ali mene interesuje da li je situacija,sto se tice editabilnosti kao kod SOUNDCRAFT-a ili kao kod X air-a.
Naravno ako neko moze i generalno da mi uporedi RCF sa X air i sa Ui bicu mu neizmerno zahvalan..😊
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Star 28.06.2018, 09:16   #2
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Tesko ces dobiti odgovor posto mislim da niko od clanova foruma nema RCF m18. Sto se tice efekata cini mi se da su editabilni kao i kod X air,bar po onome sto se da zakluciti iz videa. Mislim da mu je jedina mana u odnosu na X air sto ne podrzava softverski ostale platforeme sem apple os.

Kad smo kod SOUND CRAFT-a i Behringer X air ja sam izabrao Behringer. Prvo mi se nije svideo izgled soundcrafta,drugo ima manje efekata nego Behringer,bar kad smo kod Ui12 vs xr 12 takvo je stanje.. Sto se tice signala wi-fi to ne treba da te brine toliko,pogotovo kao si klavijaturista pa se ne kreces po sali ili kaficu,a i pored toga kad se namesti kao treba ne znam sta ima da se cacka posle po podesavanjima. Uglavnom meni je signal uvek odlican na Xr12 ,nisam imao jos problema sa njim.
sinisa je offline   Reply With Quote
Star 28.06.2018, 10:14   #3
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kako je vec rekao kolega Sinisa tesko ces dobiti prave informaciije.Preporucio bih ti da procitas test za taj mixer.Rcf radi i na android.Test pogledaj na amazona.de ili bonedo.de!
Prevedi pomocu Google i mozda ti to nesto pomogne.
Na obe platforme( amazona i bonedo) ima jako mnogo testova ; syntovi, razglasi, .... i vrijedi pogledati.
Recenzije pisu mjerodavni neutralni strucnjaci.
ffb je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije