Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.03.2012, 15:42   #11
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4052
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Upravo to, Vax, isfuserili su ga spolja. Jeftina plastika, znaju da mu pucaju nosaci displeja, ali sreca sa tim nisam imao problema.

@tranzit

Cene su im slicne, ali me privlaci veci HD i vise RAM. Ipak 500GB u odnosu na 160 nije malo, a nije ni velika razlika u ceni.

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 07.03.2012, 16:17   #12
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ako je razlika u cijeni mala onda uzimaj D257. Tu nema sta da se zamjeri.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 07.03.2012, 17:44   #13
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ali brate netbuk je 17-18 iljadarki a laptop uzeti neki najeftiniji krš od 22-23 iljade je bacanje para. Svi se počnu raspadaju u kratkom roku. Ako hoće dobru mašinu, 600-700e i mož' da radi šta 'oće. A za ove naše svaštarske rabote pored desktopa netbuk je odlična stvarčica. Ja imam izuzetno jak desktop, ali otkako sam uzeo netbuk (d255), desktop palim samo u izuzetnim prilikama.... jedino što sa win7 starter-om radi kao traktor (taj OS se dobija uz njega) a prelaskom na xp mašina se preporodi.... jedino što preporučujem da se ubace SATA drajveri preko NLite u xp.... i radi ko doxa.
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 13.03.2012, 06:16   #14
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo ja bih da kazem samo ovo,dali notebook ,ili laptop, sve to samo zavisi sta je upakovano u njemu tj najvaznije koji procesor, tako sa boljim procesorom notebook je bolji od laptopa i obrnuto,pa je to i osnovno mjerilo za cenu kad se kupuje,a za ovo stavljanje XP windovsa umesto 7-ce to ne mislim da je bas dobro, covek planira da studira i koristi ga neko vreme makar za skolu, a koliko cujem Microsoft ce podzavati Win.XP mozda najvise jos dve godine, pa neznam,svako sam odlucuje,Pozdrav.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 13.03.2012, 23:55   #15
blajah
Drugar foruma
 
blajah's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2010
Mjesto: Beograd
Postovi: 70
Downloads: 130
Uploads: 2
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 5 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 1100
Interesi: Muzika, računarske mreže
blajah befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blajah pošalji poruku preko MSN messengera blajah pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Imam Asus EeePC1005ha i Lenovo S-10 II. Devojka ima neki Dell. Što se tiče završne izrade Asus je daleko ispred ostalih. 6 ćelija baterija i garantujem 5,5 - 6 sati rada ( sa WiFi-em uključenim) Da li će ti netbook vršiti funkciju na fakultetu? Mislim da hoće. Da li imam šta da ti preporučim? Imam. Samo Asus.
__________________
Progres Bar - jedina stvar gledanija od XXX filmova!
blajah je offline   Reply With Quote
Star 14.03.2012, 00:25   #16
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam hteo taj asus da uzmem ali ga nije bilo kad sam kupovao netbuk, pa sam uzeo acer aspire d255 .... i blago rečeno prezadovoljan sam mališanom..... jedino sam napravio grešku i uzeo slabijau bateriju pa se moram zadovoljiti sa 3 sata autonomije pod punim ratnim tempom.... ali sve u svemu, laptop više neće kod mene u ruke, ovi mališani su za mene izmišljeni. E sad jbg neko voli veći ekran itd.....
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije