Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.01.2016, 18:25   #1
"7"
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.11.2010
Postovi: 15
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
"7" befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Steinberg UR22 pitanje...

Imam ovu zvucnu kartu i na njoj postoje 2 kombo ulaza. Posto ce mi uskoro trebati da mogu da povezem 2 klavijature (stereo) i 2 gitare u isto vreme, znaci 6 kanala tj. 2 stereo i 2 mono kanala, moje pitanje je kako to najbolje a najjeftinije da izvedem. Potrebe su kucne tako da nije bitan trenutno neki extra kvalitet, tako da bih izbacio opciju da se kupi neka druga bolja zvucna sa vise kanala s obzirom da kostaju mnogo... ja sam nesto razmisljao da uzmem neku manju miksetu bez snage sa 6 kanala pa da iz nje idem u zvucnu. Posto mi nece trebati posebno snimljeni instrumenti niti efekti iz kompa kontam da ovo ne bi bila losa varijanta pa me zanima vase misljenje ili neka alternativa... za svaki slucaj (ako dodjem do neke love) ako imate neki dobar predlog za zvucnu sa 6 ili vise kanala preporuka je dobrodosla... ne znam doduse kakva je sad situacija, ja imam malo fobiju od fw uredjaja i trazenja fw kartica za komp, problema svakakve vrste sa fw karticama da odavno cim vidim fw preskacem. Zadnje sto sam imao je Tascam fw 1082 i hteo sam da ga slomijem vise puta... ako je to sad ok onda mogu preporuke i za fw zvucne
Pozz...
"7" je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije