Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.06.2006, 11:02   #11
arma
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

hm....sve je to ok...motif je masina ali je komplikovana! ima li gdje upustvo na domacem??i kako raditi boje na motifu?? pozdrav
  Reply With Quote
Star 10.06.2006, 11:30   #12
arma
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Ej Nedime,poslusao sam ovu tvoju svirku...ja te boje na svom motifu nemam?! mozes li mi to kako poslati?
  Reply With Quote
Star 10.06.2006, 23:13   #13
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Uputstvo na nasem nema, ja bi ti mogao ukratko objasnit neke osnovne stvari al ipak nema nista bolje nego praksa i iskustvo, niko ti ne moze pokazat da uradis ono sto sam zelis da uradis.
Sto se tice boja, kao sto sam naglasio nit su za prodaju nit dajem setove, mogo bi ti poslat nekoliko boja al, moras imat sample memoriju na njemu i drugo, 90% tih boja rade preko PLG kartice, nece na motif samo a ni na SAMPLING.

Pozdrav
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 11.06.2006, 13:20   #14
arma
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

u svakom slucaju hvala nedime...ipak je potrebno steci iskustvo i sam upoznati masinu...al evo ja imam motifa i to je solo klavijatura medjutim potrebna mi je i aranzer klavijatura,jer mi je glupo raditi matrice bez forspila pa svirati uz midi fajl... i sta mislite koja je najbolja?mozda korg PA?
kakva je?
  Reply With Quote
Star 11.06.2006, 14:01   #15
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Naravno jedan od PA serije a ni slucajno PSR, bolje je ROLAND nego PSR.
nE ZATO STO psr NE VALJA NEGO ZBOG SAMOG glasnog motora JEL TI VEC POSEDJUJES yamahin MOTOR, STO CE TI 2.
jER IPAK MOMENTALNO NAJBOLJA KOMBINACIJA ZA NASU BI BILA motif es I pa SERIJA. Nemoj ikad ic sa 2 ista sinta za jednu istu stvar. Ja posedjujem 11 sintova momentalno al ipak ne bavim se sviranjem uzivo zadnje vreme i koristim to najvise studiski gde se moze iskoristis, imam 6 korgova koji i nisu BAS istisintovi, jer razlika od PROPHECY do PA do TRITON a unazad do MS20 je velika do oblacima.
PA serije su vrlo dobre i mocne aranzere a momentalno su NAJORIENTALNIJE koje postoje gde ni YAMAHA ni ROLAND nemaju sansu za tu ORIENTALNOT i pored toga sto neke od njihovig aranzera su mocnije nego PA serija.

Pozdrav
BasariStudios je offline   Reply With Quote
Star 14.06.2006, 12:38   #16
arma
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

hvala ti puno...koriste mi tvoji savjeti! pogledacu koji bi mi PA najvise odgovarao...HVALA!!
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
motif, yamaha

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije