Videti jedan post
Star 07.02.2009, 21:57   #10
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Dosta smo se hvalili, hajde sad malo da se zalimo. Hvaljenje je, naravno, jos uvek u opticaju.

Evo ja cu prvi:

Sinoc me je zena, u cilju smanjenja moje telesne tezine, nagovorila da veceram musli. To je nesrecan spoj Cornflexa, suvog voca i jos neke bele tvorevine, za koju smatram da bi trebalo da bude organskog porekla, ali ima prilicno budjav ukus. Dobro, to i nije mnogo cudno ako uzmemo u obzir da je i nafta organskog porekla, ali takodje ima cudan ukus. Jedva sam sacekao da ode da spava pa da otrsim pola pileceg parizera koji me je verno cekao u frizideru, spreman na sve posledice koje ce uslediti kada mi zena primeti da sam zdrao na kvarno.

I to nije kraj, tek smo naceli veliku kesu muslija, znaci moje muke su tek u najavi.

Jel' ima neko nesto gore od ovoga?


znas kad je zika rekao elzi, bolje da umrem sit, nego da zivim gladan, hahaha tako i ti
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote