Videti jedan post
Star 22.03.2013, 19:14   #12
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Steta sto ce seronje i sa jedne i sa druge strane da pokvare ovakav derbi, muka mi je i od pomisli sta ce sve ekstremisti da ucine da svijet opet pljuje po Balkanu... s pravom, mada ni kod njih nije mnogo bolje (Irska-Engleska, Spanija -Portugal, Holandija-Njemacka...) ali... mi smo Balkan po kojem se rado pljuje. Ovdje Srbija mora da dobije ako ima ikakvih pretenzija za dalji plasman... inace... bunar. Hrvatskoj bi u krajnjem slucaju jos uvijek dovoljan remi jer Belgijanci igraju u Makedoniji a tu im nece biti bas lako.
Nego cekam s nestrpljenjem i utakmicu Bosna i Hecegovina - Grcka i tu se dosta odlucuje o buducem prvaku Gruppe. Ukoliko Bosna kojim slucajem dobije, velike su sanse da ode bez baraza dalje jer je sve teze utakmice vec apsolvirala.
Crna Gora bi mogla da mlatne Moldaviju a onda su otkacili sve osim Engleske, tako da i Djetici dosta odlucuju u ovoj utakmici.
Slovenci imaju tek teoretske sanse ama sumnjam da su ostvarive, treba bas da se desi cudo da odu u baraz.
Dodato:
Povede Hrvatska !!!!

Promijenjeno od tranzit (22.03.2013 u 19:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline   Reply With Quote