Videti jedan post
Star 10.01.2018, 20:46   #5
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slazem se sa komentarima da se tako to moze uraditi medjutim ja to tako ne radim. Ja kompletan ritam stimam sa potenciometrima kijevo kne ukazeci u style creator sve dok sve ne dotjeram oo volji a zatim na kraju odem u style kreator gdje u Basic samo sve sacuvan. Isto tako i sa bojama koristim stimanje sveka sa assignable button gdje sam postavio stvari koje me interesuju i tek na kraju idem u voice edit i sacuvan. Svidja ni se ovaj nacin rada. U styke kreator ili voice kreator idem samo kada mi to zahtjevaju pojedine funkcije ali sve to rijesavam inace na assign potenciometrima i bez stykili sound creatora dok u njima samo to sacuvam. Nazovi to kako hices rezultat je isti. Semplove zavrsavam u awave kao i kayering da bi ih mogao kasnije korietiti za korga, NI instruments i Yamahu a samo ih import u Exoansion manager u sf2 firmatu. Ne trudim se uopste da trisim vrijeme na editiranju niti mapingu semplova u expansion manageru isim semplova za drums koje radim importiranjem wave formatu zatim tu radim sve istalo dok kao sto rekoh regularne instrumente ne radim u Expansion manageru niti imam namjeru tu raditi a potpuno sam upoznat sa manual za Genos i njihovim objasnjenjima koja ja bas ne orihvatam u cijelisti kao niti od drugih klavijatura. Hvala na odgvoru.
Dodato:
Imam jedno konkretno potanje za caspera ako je voljan idgovoriti na sto kraci nacin. Naime koji je po tebi najbolji nacin orenijeti sve sa jednog Genosa na drugi. Ka naprimjer na PA4 sacuvas set i samo ga ubacis u korga i automatski sve funkcionise i sviras.
Dodato:
Samo da dodam yamaha support tim neznaju kako to uraditi i misle da nacin ne postoji. Makar tako jazu iz yamahe u Kanadi.
Dodato:
Svakako da postoji Expansion manager ali time nije sve u ootpunisti rijeseno u jednom fajlu.

Promijenjeno od keyboards (10.01.2018 u 21:10 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote