Videti jedan post
Star 02.02.2019, 00:43   #17
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Negoslav Pokaži Post
Da ubace i 5 giga i novi saund bolji od genosa i bolji ekran i dalje ce se vrteti setovi koji se i sada koriste gde se nece iskoristiti fabrika. I sta? Oni to rade za svetsko triziste, sigurno ne za nas Balkance.
Dobro ti rece Casper. Ima ljudi koji ne ubacuju setove necije. Nikada nisam koristio nicije drum semplove osim svoje. Ama niti jedan kit osi Instambul percussions. Nikada nisam ubacio niti koristim niti jedan multisample. Sve sam kreirao sam i Harmonike, buzuki i sve osim samo jednih tamburica koje sam dobio od Miroslav Škore klavijaturiste. Sve sam semplirao u 24 bit 48000 khz zbog prostornosti zvuka i svakako da mi treba menorije da bi to radilo jet za svaki registar harmonke sam semplirao 37 tipki. Pored memorije treba mi kvaliteta zvuka koju sada PA4 pcg zaprlja u odnosu na zvuk u samom sempl modu. Korg sa zvukom vec 10 gidina manje vise tapka u mjestu. Ja cijeli zivot sviram korga i kupicu novi model ali brate sto nevalja nevlja i treba biti iskren. Yamaha je napravila Genosa i pomakla standarde. Korg ima opcije ali to nece oiti mnogo vode ako ne uradi nesto na zvuku. Bas gitare koje mumljaju su odvratne i tu se nesto mora poduzeti.
Dodato:
U doba izlaska PA3 korg je bio udaljeni od kompetitora sto sada vise nije tako izražajno.

Promijenjeno od keyboards (02.02.2019 u 00:47 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote