Videti jedan post
Star 16.06.2015, 08:18   #17
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Gagane,druže,pa taj Tyros 2 ima godina i godina,i šta možemo očekivati i ti i ja i bilo ko drugi ko kupuje enlektonski instrument star 10g!!???Isto kao i automobil od 10g,znači budi spreman na ulaganje.....Ja sam prvu psr1000 kupio novu,nakon 6g je prodao-nije videla majstora,psr3000 novu,i ona bila kod mene6/7g,a ni ona nikad nije videla majstora!!!!Kupio sam T3 plovnu,može mi riknuti na sledećem palenju(ne daj Bože)ali evo već dve godine radim i njakam sa njom bez iti jednog "zamrzavanja"bagovanja,treptanja,ili bilo čega što bi ukazivalo na problem,iako i sam znaš da nisam baš neki(čitaj:nikakav) poznavalac tehnike.
Dakle,svi znamo da su Yamahini instrumenti skupi ali pitam vas sve:Ima li išta što nosi Yamahin znak a da nije dobro(Skuter,vanbrodski motor,duvački instrumenti veliki motocikli,bubnjevi....)-NEMA.Da li je cena opravdana,pa verovatno da jeste,jer Bože moj,ko nas j...e što živimo na ovo j..om prostoru gde su plate prosek duplo manje od zapadnjačkih socijala(tu mislim na celi prostor bivše YU) pa nam je skupa i paklica c igareta.
I još nešto za kraj, u proseku više od polovine "muzičara"nema pojma o muzičkoj naobrazbi,ali brale moj ode se u svatove pa se zaradi republički minimalac!!!!Većina republički prosek zaradimo za nekoliko svirki mesečno,a pola balkana mašta o takvoj plati a rintači po 25 dana u mesecu-i skupa Yamaha.Nije!!!!Oni koji se bave amaterski-imaju brate jeftinijih modela da biraju,nego svi bi da rade na profi sprave a da plate kao na buvljaku.E pa neTJe da može!!!I mnogo njih vodi ovakvu politiku:ma ja se samo malo zezam...i onda radi u firmi i kad dodje subota ide za dve "crvene"(15e) na tezgu...i boli ga...a ovamu bi da kupi Tyrosa za 1950,-e novog,peticu,e ne može!!!!
Gagi druže,ne odnosi se ovaj moj roman na tebe lično već uopšteno-jedan osvrt!!!

Promijenjeno od VUNIMRAV (16.06.2015 u 08:24 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio VUNIMRAV za ovaj koristan post:
ffb (16.06.2015)