Videti jedan post
Star 15.09.2011, 07:24   #42
Vlatka
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.06.2009
Postovi: 4
Downloads: 1339
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Vlatka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega bojim se da ste bili u pravu. Upravo sam pogledao stranice na LE-88 i zaista su od plastike. Nije tako izgledalo na TR-61, mozda zbog boje, ali bili ste u pravu. Sto se komparacije M1/T3 tice T3 ima nesto uvecanu PCM memoriju, flopppy drive i popularno ga zovu 'M-1 na steroidima.' Sto se razlika izmedju M/T serije i N serije tice nemam potrebnu ekspertizu da o tome govorim. Igrom slucaja kolega mi je audio inzenjer i producent i on je otvorio svoj M-1 i moj LE-61 i napravio odredjena mjerenja sa osciloskopom i on tvrdi da je output na M1 puno jaci nego na Triton LE modelu i da je M-1 serija po njegovom misljenju solidnije napravljena. Sto se M-3 klavijature tice to je zaista jedna vrlo kvalitetna klavijatura i jedino novi Kronos predstavja dodatni iskorak i integraciju cijelog niza Korgovih proizvoda u jednoj klavijaturi. Konacno se netko iz Korga sjetio da stavi hard drive kao permanentni storage za samplove, sto je na Kronosu napravljeno. Samo da zakljucim ove temu. AKo netko iskljucivo koristi samo N364 danas postoje mnoge druge, vjerojatno bolje alternative. Konkretno ja i danas koristim N264 i Triton LE 61 za sviranje i za nasu muziku te dvije klavijature prilicno dobro rade svoj posao. S time ne zelim reci da nema boljih alternativa.
Vlatka je offline   Reply With Quote