Tema: Medeli AKH10
Videti jedan post
Star 18.11.2022, 12:42   #24
Decko sa sela
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2022
Mjesto: Badnjevac
Postovi: 10
Downloads: 86
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
Instrumenti: Klavijature
Interesi: Muzika
Decko sa sela ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja mozda uzmem ovu spravicu na testiranje. Ne obecavam, ali probaću je svakako, makar u radnji.

Par Info-a:

- master EQ + master Compresor, 3 Uppera, za svaki part poseban EQ + 4 insert Effekta, 2 global Effekta,

-Vocalist sa effektima, EQ, noise gate, compresorom i "vocoderom"

- postoji info po netu da Thomann model ima 256mb,a Medeli model ima 768mb (ovo ne mogu da potvrdim)

-Moze da koristi semplove, obrada semplova putem softvera na PC-u koji se dobija kupovinom klajve, onda se exportuju u klajvu u vidu expansion pack-a. Poslednji Update je omogucio i rad sa semplovima u samoj klavijaturi

-Kako sve to radi sto se tice same klavijature, semplova i samog softvera u njoj - jos uvek nema mnogo informacija, ali su relativno brzo odreagovali na skoro sve prituzbe, bugove i zahteve korisnika i sredili to Updejtom.

-Stajlovi nisu istog formata kao kod Yamahe. Mogu se softverom stajlovi sa yamahe odraditi da ih cita klajva, ali svi prijavljuju da to ne radi dobro i da moraju da se dorade nakon toga. Dakle nesto kao stari Style Works. Ali. Klajva radi i to izgleda uopste ne lose. Nalazi se izmedju Yamahe SX 600,700 i 900. Mene zanima kako to sve izlazi i to cu videti da probam. Sve u svemu, za 700e ...

Dakle ovo su sve informacije koje sam ja za sebe memorisao sa raznih foruma. Jer i mene interesuje ova klajva i sve novotarije, bez obzira na proizvodjaca. Ostavite nekih 20-30% rezervisano da možda problem nije do klajve, vec do korisnika.

Inace Medeli je deo jedna ogromne korporacije, cije delove mozete naci mozda i u Genosu. Cerka-firma kompanije je pre par godina napravila Hydrasynth, mozda ne toliko interesantan za Balkan, ali definitivno jedna vrlo mocna premium masina.

Promijenjeno od Decko sa sela (18.11.2022 u 12:54 sati)
Decko sa sela je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Decko sa sela, za koristan post:
3bl (18.11.2022), mrgud (06.03.2023)