Videti jedan post
Star 31.07.2013, 19:28   #5
zcelcic
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 29.07.2006
Postovi: 53
Downloads: 826
Uploads: 17
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zcelcic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Reaper_Kontakt-AKAI MPK49

U Reaperu u action listi ima mogucnost da odaberem do 99 traka(meni ne treba vise od 16) i da ih mapiram na tastere na AKAI sto sam i ucinio.Znaci pritiskom na tastere na AKAI-u mijenjam trake(instrumente).Na AKAI-u imam na raspolaganju 8 tih programibilnih tastera koji su rasporedjeni u A B i C bank tako da ih ima ustvari 24,meni i vise nego dovoljno. E sad,kad radim projekt najprije odradim bubnjeve pa perkusije pa bas gitaru pa ritam gitaru itd(sve to ukucavam u MIDI editor) s tim da prve 3-4 trake ostaju prazne jer sluze za realtime sviranje.Na ovaj nacin to sve funkcionira zadovoljavajuce,jedino sam u Reaper nasao mogucnost mijenja traka na taj nacin a i prilicno je jednostavno.Mislio sam jedino da umjesto te 3-4 trake otvorim jednu u kojoj bih onda preko Kontakta mijenjao instrumente sto mi se cinilo jednostavnije mada je i na ovaj nacin kako ja radim takodje dosta jednostavno.Svejedno hvala na pomoci kolega.Mozda kad kupim jaci komp predjem na ovaj drugi nacin kako ste objasnili.
zcelcic je offline   Reply With Quote