Videti jedan post
Star 27.10.2010, 13:11   #11
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Iako sam korisnik TC VoiceWorksa, malu prednost dajem radi cijene i radi jednostavnosti u rukovanju Digitechu...
Ali...
Osvrnuo bi se samo na komentar kolege @dekipa....na neke komentare

" ...mocna ali brate moj i dosta neprakticna u zivoj svirci. "
"...ali brate veruj mi, da ti odes iz g mola , primera radi u d duru, tu su ti silna pritisanja dugmica, vrtenja tockica.. "
" Znaci za koriscenje ovog sistema kao ja sto koristim bez midi kabla TC je katastrofa. "

Netočno u potpunosti...TC Helicon upravo i jeste mašina za živu svirku, samo malo ljudi zna da za nju i postoji Foot 3-Switch pedala sa kojom radiš sve.....mijenjaš programe, šečeš se po meniju gore dolje.....tako da ruke uopće nemoraš upotrebljavat.
Šta se tiče ovoga da je katasrofa bez midi kabla....ni to ne stoji....
TC Helicon je komplicirana sprava, šta se tiče poriktavanja nekih efekata, kombiniranja mogućnosti....ali kad se to jednom složi....milina....
Govorim iz iskustva, jel zahvaljujući i nekim kolegama sa foruma koji su mi pomogli oko tog poriktavanja, malo čačakjući i sam...i puuuuuuuno, puuno sjedeći i isprobavajući....mašina radi kao sat.
Normalno, to je moje samo mišljenje i moj kratki osvrt, ali kolega @baks mora odlučit sam šta će i kako će.
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline   Reply With Quote