Videti jedan post
Star 17.03.2024, 20:30   #41
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 31
Postovi: 279
Downloads: 83
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 41 puta u 40 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nikada nisam imao problema sa šumom otkad živim u Americi, u Srbiji jesam, možda je do uzemljenja i kvaliteta električnih instalacija.
Oba su snimana stereo, s tim da sam iskljucio na oba snimka moju panoramu koju inace koristim koristim na svirkama gde imamo 4 zvucnika (gitarist levo, pad i strings desno, tomovi niski levo, visoki desno, bass malo na desno).
Jos da napomenem, na uzivo svirci, razlika je manja, kada se koristi mixer, ali je jos uvek osetno kvalitetniji zvuk sa balansovanim kablovima. Ali na kompjuteru preko Scarlet audio interface zvuk je dosta drugaciji.
Probao sam i da pojacam bas na nebalansovanom kablu, ali onda low frequency ide u peak i zuji. Moracu da izvucem oscilloscope od nekog kolege ovde pa da izmerim signal, ne znam u cemu je tacno resenje, ali ocigledno nesto “ne pase” sa obicnim bananama kod mene.
Kad kazes audio fraze mislis na odsviranu desnu ruku? Svirao sam 2 puta jer nemam 4 kanala na Scarletu, tako da se malo razlikuje svirka, ali su svi preseti i leveli isti
Vux je offline   Reply With Quote