Videti jedan post
Star 30.08.2010, 18:11   #1184
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Bobane,nisam najbolje shvatio sta si svojim postom hteo da kazes ali vidim da si nesto ogorcen i ljut pa ne bi da ti stajem na muku. To koliko je Beograd dobar za muzikante i koliko ima posla mozda pokazuje i primer jednog beogradjanina koji skoro 6 meseci svira na strani jer u Beogradu nema posla...nema pravog posla,a kad se bavis ovim poslom onda nema mnogo biranja i kuknjave,nego put pod noge,sto pomenu kolega Gredic Marko vec u nekoj temi...ne moze i Jare i pare...


Ja nemam običaj da kukam pa neću ni sad,koliko ima da ima ja sam zadovoljan a uvek se borim koliko mogu...hoćeš da ti pričam koliko sam samo zimus napravio kilometara po ledu,snegu,kiši,magli itd ne bi li zaradio neku kintu,pogadjajući svirke po 150 km od kuće,po 500 km (neke sam i zvao telefonom sa putovanja,da mi brže prodje vreme ) ,pa celu noć sviraj pa vozi nazad,glava u torbi non stop, itd? To se ne vidi,al kad okačim sliku sija Fantom G i PA2,to se vidi itekako...i džipa vozim Brate,dva komada imam,hoćeš i te slike da vidiš...nema potrebe za ovom pričom,jeste tema gde treba da se žalimo ali ne baš da idemo toliko daleko da pričamo o djacima prvacima,njihovim knjigama ili globalnom zagrevanju,nego Brate borba neprestana za sebe i svoju porodicu...a sa komšijama uvek na dobar dan i sa osmehom
  Reply With Quote