Videti jedan post
Star 17.03.2015, 07:14   #26
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Akordeonista Pokaži Post
Druze, ti si u najmanju ruku drzak!!! Nemoj tako jer o ovoj tematici ocigledno ne znas previse. taj termin se kod nas ustalio za ODREDJIVANJE FREKVENTNOG OPSEGA
Imam utisak da si otvorio temu kako bi nas sve prosvetlio tvojim znanjem od kupovine kutija do ,,secenja" frekvencija ( mesarski izraz).Drzak si ovde jedino ti jer je na forumu zabranjeno vikanje jer se vikanjem smatra ne samo velika slova već i uzvičnici, o vredjanju na forumu će neko drugi doneti sud. Pitao si za savet kutija, što si u najmanju ruku dobio i to odlične predloge...ali očigledno postoji neka želja za tim da predloge pretvoriš u naučni rad.
Citat:
Originalno postovano od Akordeonista Pokaži Post
pises o tome ciste nebuloze vrlo samouvereno! Mislim da ti ne citas dovoljno postove a i logika "naslucivanja" ti je pogresna. Kako ti nije palo na pamet da vec imam skretnicu, pa bar da pitas pre nego sto si "naslutio da se radi o strucnoj prepravci"? Ovo pojacalo u sebi ima DSP procesor kojim je, izmedju ostalog, moguce odrediti frekventni opseg rada kutija. Takodje, nisam ni rekao da za 1000e moram da kupim sve sto mi je potrebno vec samo kutije!!!
taj termin se kod nas ustalio za ODREDJIVANJE FREKVENTNOG OPSEGA pa ga i ja mahinalno koristim. Verujem da ti je nepoznat jer o tome i ne razmisljas posto su ti proizvodjaci vec "kompletirali zvuk" pa kad cujes da neko "reze" ili "sece" frekvencije tebi prvo na pamet padne testera a ne uredjaj zvani skretnica!!!
- Nebuloza je tvoje shvatanje i naravno da pišem samouvereno, i pokušavamo svi na neki način da ti ,,pomognemo" i podelimo mišljenja, ali sa takvim stavom trebao bi da se zapitaš da li ti uopšte treba pomoći. Sve što sam napisao je proizvod tvojih informacija koje si na kraju završio doktoratom... a sve si to lepo na početku mogao da objasniš. Što se tiče DSP procesora, trebao sam prvo na netu potražiti informaciju, obrazovati se, prosvtliti, i tek onda predložiti kutije kako bih ti pomogao u ovoj temi. Svašta. Nije mi palo na pamet da već imaš skretnicu niti si spomenuo. Prema tome. Ne prosipaj nebitne informacije jer ako si mislio još jednom ti kazem da od teme praviš naučni rad, na pogrešnom si mestu. Po malo me podsećaš na Tranzita, u drugom pakovanju. Nisam završio elektrotehnički fakultet ali to nije ni bio uslov za pisanje u ovoj temi je li tako? Bilo bi lepo da se izviniš za sve uvrede koje si napisao i za vikanje na forumu.

Javno se izvinjavam svima i moderatorima za ovaj off, trudio sam se da se držim teme ali kao što možete pročitati, isprozivan sam uvredama, vikanjem na forumu i totalno direktnim obraćanjem.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (17.03.2015 u 07:23 sati)
rolandx je offline