Tema: Soundcraft
Videti jedan post
Star 27.09.2018, 20:19   #14
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alekso Pokaži Post
koi god da uzmes neces pogresiti,jer svi oni daju precizan cist topao zvuk.. ja sam ranije pricao i usao u raspravu sa mnogim kolegama od ovog foruma mnogi su me napali u vezi zvuka presonusa i soundcrafta gde sam ja izneo realan utisak koi mikser daje bolji ton ali sam bio docekan na macu jer je soundcraft bolji svakako.si impact daje veoma cist i precizan zvuk,moje uporedjenje je da je bolji i od midas m32 ali veoma veoma je bitno i pojacalo koje se veze uz mikser jer ono moze da pokvari ako nije dobro zvuk celog miksera.mogu ti reci evo proslo je skoro 5-6 godina kako snimam u studiju i sviram uzivo soundcraft m8, veruj mi uzivo nikad nisam dobio onaj ton koi daje sam mikser.uvek mi pojacalo ili zvucnici pokvare ton,ista prica je i sa predpojacalima za u studiju ali sam tu kupio neve portico 5017 i sad sam zadovoljan,dok za live jos uvek bitku bijem jer kvalitetno pojacalo nema ispod 2000e.srecno sto god da uzmes uzivaces performer je lepsi i na oko bar meni ali je skuplji za 1000e
Slazem se u potpunosti sa kolegom po pitanju pojačala a pogotovo struje.
Skoro svi digitalni mixeri su osjetljivi na struju,i primjetio sam a i ostali kolege iz benda,da čim je struja slabija tj.napon je manji od 230v, razglas a ni mixer ne rade kvalitetno,najviše se osjeti na efektima..
Inace Si Impact koristim oko godinu dana u gažerskom režimu(toplo,hladno,dim,prašina....) i to svirke svaki vikend po 3 dana i više i nikada nije iznevjerio.....

Za sada sve pohvale za taj mixer!
__________________
Svi uredaji rade na bijeli dim,kada dim izade,uredaj se pokvario
josipv je offline   Reply With Quote