Videti jedan post
Star 03.02.2014, 12:48   #532
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Šta meni lično smeta na ovom forumu i to mi smeta već skoro 10 godina od kako sam aktivni član a ne neko ko će na brzinu sakupiti dovoljno postova i aktivnosti (zna se dobro i zasto) je to da postavim konkretno pitanje, malo zahtjevnije i malo teže za odgovor ali pitanje koje spada u rang malo teže materije i po običaju dobijem ili jedan ili ni jedan odgovor. Ne govorim za moje zadnje teme nego uopšteno govorim o ozbiljnim temema tehničke prirode, ne moje nego teme mnogih članova koje su bile samo pogledane i kraj... Imam predosjećaj da forum polako ali sigurno prerasta u "dječiji" forum gdje teme tipa "Da li će moje nove patike,teretana,novi džemper itd. uticati na kvalitet svirke" ili "Koja je bolja klavijatura, ko je najbolji klavijaturista,harmonikaš, drombuljaš" i slične teme privući ogromnu pažnju i masu odgovora. Opet da me pogrešno ne shvatite, nisam protiv tih tema ali na žalost kada pogledate svaki dan šta se pojavljuje i o čemu se raspravlja, meni lično postaje smiješno šta se i u kojem broju piše i što je najžalivije to i privlači ogromnu pažnju, diskusije i puno vrijednije postove potiskuje vrlo brzo prema dnu a poslije i u zaborav. Ima toliko dobrih tema u kojima se trebalo raspravljati i koje bi bile strašno poučne i edukativne za mnoge pocetnike ali i one koji su jos malo pa u "muzickoj penziji" ali su te teme zbog glupih stvari potisnute i zaboravljene. Ne kažem da treba zabraniti ove dječijije postove i MOLIM VAS nemoj te me pogrešno shvatiti. Pozdrav!
DinO74 je offline  
Ćlan 3 Vam se zahvalio, DinO74, za koristan post:
Arter (03.02.2014), sale_band (03.02.2014), srdjan motif (03.02.2014)