Videti jedan post
Star 08.09.2014, 14:19   #5
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 647
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

kad sam ja bio protiv neke klavijature preko 4000km? hahahah
hvalaa . videcemo ,pokazace vreme sta kako zasto. uvek covek mora sam sebi srediti po svom iako ima milion setova, uvek ima ona doza sta on hoce i kako , personal.
pa bilo to vadjenje gotovih ritmova iz 10 necijih setova, opet je izbor licni koje cete i koji vam se svidjaju, pa dorada, pa pravljenje licno novih, itd. polako. znam sta hocu, pitanja za to imam, i znam napraviti, samo dok sve povezem,

g1000 ne prodajem, dok ne stane sam od sebe , kad stane ide u muzej na tavan hehehe!!
Dodato:
8. npr ucitam neki set, i sada, 60 posto bi ja tu sounda i semplova sto ih koriste pobrisao. kako da se resim semplova koji mi uopste ne trebaju ? to jest da pobrisem, npr udjem u neki ritam, ne svidja mise, odem popisem boje i sve ih INITIALIZE u sound , e sad jel sve moram rucno trazit semplove ili ima nesto tipa kao u cubase ono sto se ne koristi izbrisi sam iz memorije.

9. takodje to spada i pod moj set, npr zahvalilo mi RAMA (128) dosadilo mi par rumbi sto su samo semplove odredjene za te ritmove koristile pa bih na taj nacin da ih obrisem i da uklonim njihove semplove. ko ce traziti udarce DRUM DK set neki gde su oni u RAMU, i takodje semplove od boja
Dodato:
10. u korgu pa3x zar samo postoji jedno prazno mesto za user scale?
to je samo za jednu nasu pravu tercu da se namesti?

11. terce koji fazon? da mogu sve? neko kaze mogu na pa3x prave,
dok sve sto nadjem su semplovane terce i zauzimaju ram. nije to to.
Dodato:
12. this is not pa file!! posao da iz kingkorg.set izvadim sebi fuba beat (kralj ponoci) i loadirao drum kit, bass, kontru, ali nikako nece dve futa gitare? ?? napise to sto napise
a ne da mi trebaju
Dodato:
11. RESENO, mogu tercee , u preformancama ta jedna USER SCALA je dovoljna, pamte preformance sta god pipamo po njoj. odlicno da ne semplujem terce kao WAV i bezveze zauzimaju memoriju. i to sam napipao!!


12. RESENO, skontao sammm, ne sme biti npr futa/fix boja.. ne sme biti u njoj znakovi / ,rename write pa samo da bude futa fix. i to je to onda ucitava!! pipam ja sve zivo i gledam gde ba zapelo!! haha


znaci ostaju brojevi za odgovoriti
8, 9 i 10 !! nisam za to imao vremena
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (10.09.2014 u 03:48 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
branoy je offline   Reply With Quote