Videti jedan post
Star 25.10.2014, 10:48   #42
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Čestitam na kupovini.
Siguran sam da ćeš na kraju biti zadovoljan, a pogotovo da ćeš imati dovoljno basa. Mislim da je ovo, ili prvi pogrešan dojam ili nešto nisi na mixeru odradio kako treba.

Prvo,nemoj koristiti stereo bananu jer taj ulaz na PRX712 nebalansirani. Obavezno koristi XLR i odgovarajuće kvalitetne kablove. Uz ovakve kutije se ne štedi na "sitnicama".

Prekidač EQ na PRX712 postavi na poziciju MONITOR. Time ćeš "odrezati ulazak "dubokih frekvencija i satelit će raditi bez opterećenja.

Prekidač na PASS THRU kod 715XLF postavi na HI PASS iako nisam siguran da li će to imati bitan utjecaj na sound kada je kod PRX712 već filtriran signal. Neće škoditi u svakom slučaju.

Moje je savjet da za početak na Mixeru (Presonus Studiolive 16.4.2.) postaviš EQ na nulu. Malo isporbaj kako to zvuči. Ako je prostor dobar, trebao bi i tako imati izvrstan sound i to bez nedostatka basa. Nakon toga iskoristi mogućnost koju ti pruža mixer i upotrijebi njegovu Smaart Measurement Technology. Napravi par analiza u različitim prostorima, pohrani ih u memorije.

Mislim da bi ova kombinacija koju si složio morala raditi "kao bomba". Ne mislim, štoviše, siguran sam.
casper je offline   Reply With Quote