Videti jedan post
Star 25.10.2014, 09:57   #41
jtodorov
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.09.2013
Postovi: 138
Downloads: 877
Uploads: 2
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
jtodorov ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kolege,
Kao prvo zelim da se zahvalim svima koji su pomogli da donesem konacnu odluku za moj PA sistem.
Zelim da vam kazem da pre nedelju dana mi je stigao sistem (dva basa PRX715XLF i dva satelita PRX712) i juce sam imao prvi nastup.
Ova svirka je bila za 100 osobe u malu prostoriju tako da ne mogu da kazem kako bi se snasao sistem u vecu prostoriju, ali po mojoj proceni mislim da ce faliti jos basa.
Inace kutije daju cisti lepi plemeniti zvuk jer su drvene, dobro je sto nema metalnog zvuka kao kod RCF ART serije.
Jedino nesto sto me zabrinulo je to sto ne mogu sa skinem duboke frekfencije sa satelita. Naime, na basu 715XLF postioji dugme PASS THRU i kad se pritisne pise da bas radi u modu HI PASS, a kad nije to je FULL RANGE mode. Fakticki, to je kao skretnica koja treba da skine niske frekfencije, ali ja ne znam zasto ovo dugme u moj sistem ne radi apsolutno nista. Dakle, i da je pritisnuto ono i dalje salje niske frekfencije na satelitu.
Ne znam u cemu je problem. Inace, zvucnike sam povezao sa stereo banane, direktno od mixer na stereo izlaze L i R, sa basova i nakon toga od basova do satelita.
Kad budem svirao u vecu prostoriju reci cu vam moj dojam
jtodorov je offline   Reply With Quote