Videti jedan post
Star 16.03.2024, 19:00   #35
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 31
Postovi: 279
Downloads: 83
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 41 puta u 40 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne moze, kad se jednom kompresuju i sacuvaju tako to je to, nikad ne mozes ici na gore od onoga sto vec imas, samo na dole. Zato ja snimam sve semplove u 32 bit 192bitrate, jer je lako ici na dole. Samo ako imas originalne nekompresovane semplove mozes da ih ubacis. Ali ako vec ides sa pa700 na pa4x, uzmi sve od nule da radis ili uzmi set koji je pravljen iskljucivo za pa4x, kupovina tako skupe klavijature da bi koristio isti set koji sad koristis ti nece dati skoro nikakvo poboljsanje zvuka. Pa4x je dosta napredniji od pa700, u svakom smislu, ima 1.5 gb (ako se ne varam) sempl memorije, sa tim moze da se napravi solidan zvuk ako uzme da se radi od nule.
Dodato:
https://jmp.sh/s/bpbEMEIEvPqX6sfxsIyY


PS, evo ugrabio sam vremena, ovo je snimak sa nebalansovanim kablovima i odmah posle isto odsvirano, isti preset, sve isto sa balansovanim, nista nije menjano posle snimanja, sem kablova, kablovi su od istog proizvodjaca, jedni su XLR balansovani, drugi je stereo nebalansovana banana, mislim da sami mozete cuti koji su balansovani

Promijenjeno od Vux (16.03.2024 u 20:24 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Vux je offline   Reply With Quote