Videti jedan post
Star 07.02.2011, 17:57   #8
Jovance
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.04.2005
Postovi: 44
Downloads: 100
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Jovance befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od aleksandar72 Pokaži Post
Ne postoji Powermikser koji ce zadovoliti prostoriju od 700 ljudi!...to vazi i za Dynacorda!
Da me ne shvatis pogresno...da ces da napravis galamu,nema sumnje ali daleko je to od zdravog sounda.
Bez razlike koliko kutija ces na njemu da kacis!
Mozes 6...Pojacalo PMa je "2ohm ready",tj mozes da kacis 3 kutije na stranu od 8 ohma.
Sta se sa soundom dogadja na 2ohm modu, to je druga(i duga) prica...

Ne znam sad koliki je budzet, optimalno bi bilo CMS+PM(XA)2600+Forum Line,bas za takvu namenu....ako mora Dynacord.
Solucija sa Powermateom bi bila dva aktivna basa 18" i cetiri Fullrange kutije.
(Brendove ne pominjem)
Puno ti hvala za prijateljski savet! Ja se mnogo ne razumem u rad sa razglase, pa molim te da mi objasnis sta smatras da bi bilo najbolje resenje. Ustvari zelim da mi kazes sa prostim recima sta sve treba da uzmem. Kazi mi koj brend i koji model bi bio perfektna solucija.
Koliko sam ja od ovo razumeo, trebalo bi da uzmem samo dva aktivna basa 18" i cetiri Fullrange kutije (ali reci mi tacno koje), a da ne trebam uzimati dodatno pojacalo PM2600 (kao sto si rekao)
Sta znaci ovo CMS???
Molim te za jos pomoci!!
Puno pozdrava
Unapred HVALA
Dodato:
Jedan prijatelj koji radi sa razglase mi je rekao da bi bilo bolje da uzmem Dynacord PowerMate 1000 sa druge generacije, a ne ovaj novi sa trece generacije zato sto kaze da ovaj novi model je digitalni i ako se pokvari veoma je tesko popraviti ga.

Promijenjeno od Jovance (07.02.2011 u 18:06 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Jovance je offline   Reply With Quote