Videti jedan post
Star 18.09.2012, 11:39   #17
splendid
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.09.2008
Mjesto: Novi Sad
Godina: 45
Postovi: 330
Downloads: 41
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 58 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg pa4, Guerrini superior 2
Interesi: Auto - moto - karting sport i još jedno brdo stvari..... :)
splendid befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozz druže, hvala na odgovoru....
Ma ne ljutim se ja na starije i kolege sa većim stažom i reputacijom ovde na forumu....sve ok....i njih ću na pivo da vodim....

Imam pa3 oko godinu dana, i posle dugo provedenog vremena i bukvalno gašenja skoro svih opcija namestio sam da taj vokalist pristojno radi, ali opet tek prosečno....one opcije adaptive i shape lično meni nisu zvučale kako treba...pre mi to sve zvuči kao neki karaoke dodatak nego kao ozbiljna sprava....

Low cut kad aktiviram totalno promeni boju mikrofonu....kompresor mi je slično brljavio....

Ne pričam ovo napamet nego je stvarno takva situacija bila.....da li je moguće da je neki softverski problem kao posledica na vokalistu...jel imao još neko takvo iskustvo...???
U poslednje vreme, svaki dan radim u inspekciji, vikendi svirke a bude i radnim danom....skoro smo žena i ja dobili ćerku....tako da sam jako ograničen sa vremenom koje imam slobodno...iz tog razloga i pišem ovde o tom problemu....

Svestan sam da bi taj vokalist morao da izuva....al...jedino da se sutra na svirci snimim pa da čujete kako to zvuči....
Dodato:
Kolega tranzit...stariji čovek....zaboravio koja je tema u pitanju.....

Pozdrav.

Promijenjeno od splendid (18.09.2012 u 11:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
splendid je offline   Reply With Quote