Videti jedan post
Star 11.10.2012, 23:49   #6
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ipak sam te pogresno procenio.Nadao sam se da nije u pitanju download za tvoje ucestvovanje u diskusiji na forumu ali sam se ipak prevario.

Ako se nadas da ces posle 25 postova dobiti pravo na besplatan pristup download sekciji grdno si se prevario.To jeste nekada bio uslov za download ali vec odavno taj kriterijum ne vazi.

Naravno da te kritikujem jer do sada nisi nista korisno napisao na ovom forumu vec skaces sa teme na temu.Prvo si postavio temu zamena za GW 8 pa si u drugoj temi sam sebe demantovao i napisao da ces kupiti neku bolju yamahu i da vise ne nabrajam.

Moja je duznost da te kao stari clan ovoga foruma opomenem ako mislim da su tvoje teme besmislene i da su tvoji komentari takodje besmisleni.
Na taj nacin samo iritiras stare vukove ovog foruma kao sto sam ja i mnogi drugi zato ti predlazem da se ukljucis u diskusiju samo ako imas nesto korisno da napises i jedino se korisni postovi broje za besplatan download koliko sam ja upoznat.

Nemam ja nista licno protiv tebe,to sam ti vec napisao i u nekim ranijim postovima.Ako zelis download doniraj lepo sajt sa nekom minimalnom sumom novca i resi to na taj nacin a ne ovako kako si do sad radio.

Toliko od mene.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote