Videti jedan post
Star 11.11.2011, 05:23   #17
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma citao sam ja tvoje postove i vidim da dosta znas i mogao sam puno sto sta i da naucim iz njih,pa zato i kazem..Prema takvim clanovima kao sto si ti treba se odnosit sa postovanjem i prihvatit svaku kritiku,jer sigurno nece nikome odmoci,vec moze samo pomoci

Nego druze ne rece nista u vezi kvaliteta snimaka!Bas me zanima kako ti se svidjaju snimci posto u zadnje vrijeme se trudim sto vise mogu i umijem,a i puno sam slusao na youtube u vezi vokala i podesavanja parametara u cubase(Ekvilajzeri,Compresori,Efekti itd)Kupio sam na pijaci i neki studijski mikrofon beringerov B-1 posto je trazio covjek 40 eura...Znam d anije bog zna nesto ali mislim za te pare je ok i za moje potrebe.....Nisam jos snimao njime nista ali imam u planu da sledeci put probam snimat pjevanje sa tim mikrofonom....Ovo do sada sto sam snimio je snimano sa Sennheisser 835 S dinamickim...Po neke snimke sam snimao pustenom muzikom pa se u vokalu cuje i muzika jer se sve vraca u mikrofon,a ovaj zadnji sam snimao koristeci slusalice mada mi je neobicno i nemam osjecaja kad snimam tako dok pjevam heheh...valjda cu naucit i to...Eto druze ako imas volje prokomentarisi malo i oko snimaka kako ti se cini i ´kako je ispao mix bas me zanima..Poozz i hvala jos jednom
zeljko je offline   Reply With Quote