Videti jedan post
Star 19.10.2006, 12:44   #30
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Miodraže, stavljaj br. računa čim prije. kad je zdravlje muzičara u pitanju ne pitam za cijenu.
Neka mu Bog dade zdravlja i sreće da čim prije prebrodi svoje tegobe.
Imam prjedlog :
Napraviti humanitarni koncert (svatko od nas zna ili je svirao barem s nekom od zvijezda). Lijepo ih zamolit da pomognu, i sav prihod od prodaje karata uplatit na Envin račun. Ne moraju sad to bit profesionalci (makar bi bilo poželjno). Neka se napravi kao susret bendova. Ulaz na koncert neka bude 10 € po glavi i za čas će se skupiti par somova. Što se tiće razglasa može se sve odradit na jedan malo bolji, zamolit predsjednika opčine ili gradonačelnika da da badava prostor, nač od nekog frenda security i ožeži. Napravit ovako akciju u par gradova /mjesta i da vidiš.
Znam da je malo teže izvedivo, ali barem bliži suradnici i Envini prijatelji bi mogli itekako pomoć, jer kreću se u tom miljeu ljudi koji mogu osigurat prostor za održavanje humanitarnog koncerta. Ovim putem se ne žica lova od države i glavešina nego će raja sama shvatit da dolaskom na koncert može pomoć u ljećenju jedne divne osobe, a pri tom će se i dobro zabavit.

Hvala na razumjevanju.

I da, kači br. žiro-računa. Pomoć ću koliko mogu i od srca. I sam sam uspješno prebolio rak štitnjaće pa znam koliko pomoć sa strane uvijek dobro dođe, pogotovo kad su u pitanju doktori koji od pamtivjeka čekaju da ih "podmažeš" da bi konkretno nešto učinili po pitanju zdravlja.
kreso je offline