Videti jedan post
Star 24.03.2013, 18:35   #22
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uopste i nikada ne pominjem nikakve svoje uspjehe Marjane. Citiraj gdje sam to uradio, ne intrigiraj kao matora, debela, brkata pakosna baba.
Live Snimak Marjane, Live snimak... ja ga odmah obradjujem Live, odredicemo i vrijeme od 5 minuta od postavljanja snimka do mog odgovora, da izbjegnemo bilo kakve mahinacije i sumnje. Toliko mi treba da skinem snimak koji postavis, da ga propustim kroz Multi Band kompresor i da ga ponovo podignem na Server... samo 5 minuta. Live situacija Marjane... nema studijskih obrada, nema nicega sem Live propustanja kroz Multi Band kompresor. Opet da ti ponovim, nema "Live Ton majstor" smjer na studijama, ima samo "Ton majstor". Nikakve razlike nema, nikada nije ni bilo kada je u pitanju rad Multi Band kompresora. On ce, ako ce da pobije sve oko sebe, kako ti kazes, pobiti i na bini i bilo gdje drugdje. Snimak mi treba... snimak... Ne intrigiraj, ne pisi neistine o meni. Pokazacu ti koliko i sta znam na djelu, ne moram da pricam na sav glas o sebi. Nikada to ne radim, za razliku od tebe. Snimak mi daj... ne skreci s teme, ne zaobilazi ono sto je neminovno, ne mozes zaobici. Nikakvo tvoje pisanje vise ne pomaze. Snimak !!!!! Live Snimak !!!!! Da ti pokazem koliko ne znas.

Promijenjeno od tranzit (24.03.2013 u 18:39 sati)
tranzit je offline