Tema: "G tacka"
Videti jedan post
Star 17.02.2009, 02:45   #7
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 45
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sad sam skontao sto gibanica cita ove zenske casopise cccccccccccc
"Da, gospodo, i vi imate G tačku. Prilično je teško da je pronađete sami, budući da se nalazi iza rektuma, ali oni među vama koji su dovoljno gipki i hrabri treba da probaju sledeće: lezite na leđa podvijenih kolena sa stopalima na podu (ako ovaj položaj ne dovede do rezultata, privucite kolena grudima).

Koristeći veću količinu lubrikanta gurnite palac i pritisnite prednji zid rektuma. Mnogo je lakše ako je neko drugi potraži umesto vas. Zauzmite isti položaj, a neka vaš partner gurne prst premazan lubrikantom opipavajući prednji zid rektuma, sve dok ne napipa nešto poput lešnika.

Bingo! Sad počnite čvrsto da masirate nadole. Mnogi muškarci tvrde da su orgazmi postignuti stimulacijom G tačke snažniji i da, umesto ejakulacije u mlazovima, dovode do kontinualnog mlaza.

Zato operite ruke, nanesite lubrikant i bacite se na posao. Uvek je dobro još jednom oprati ruke ako su bile u dodiru s rektumom, zato što kasnije možete preneti bakterije na druge delove svog ili partnerovog tela. Ne budite sramežljivi - vredi isprobati a može vam promeniti seksualni život!"
Dodato:
citat preuzet sa durex.com/magazine
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (17.02.2009 u 02:47 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tesla je offline   Reply With Quote