Tema: VICEVI
Videti jedan post
Star 17.08.2009, 16:13   #506
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Stoji covjek u supermarketu kad spazi zanosnu plavusu iza njega kako mu mase i smije se. Iznenadio se da mu mase takva ljepotica, i iako mu se odnekud ucinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:
-"Izvinite,mi se znamo?"
Ona mu odgovoti:
-"Mozda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog djeteta!"
Film mu se vrati unazad, na dan kad je jedini put bio nevjeran i rece:
-"Boze, jeste li vi striptizeta sa moje momacke veceri, koju sam pred svim prijateljima je..o na bilijarskom stolu, dok me je vasa prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u s..ak?
-Ne, odgovori ona, Ja vasem sinu predajem engleski...

Dodato:
Dođe kornjača u Njujork i šeta po Menhetnu. Napadne je banda puževa i opljačka je. Dođe policija na uviđaj i pita kornjaču
-Šta se desilo?
-Ne znam, sve se odigralo tako brzo...
Dodato:
Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj: "Hajde, spremi se, idemo na nedelju dana na
službeni put u inostranstvo..."
Sekretarica po povratku kući obaveštava muža: "Dragi, moram sa šefom na službeni put na nedelju
dana, moraćeš sam da se brineš o sebi..."
Muž obaveštava svoju švalerku: "Moja žena putuje na nedelju dana, provešćemo to vreme zajedno..."
Švalerka obaveštava svog djaka kome daje časove iz matematike: "Biću veoma zauzeta, imam
puno posla i pauziraćemo nedelju dana..:"
Đak sav srećan obaveštava svoga dedu: "Dedice moj, biću slobodan nedelju dana i nemam časove,
jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje..."
Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu: "Plan je promenjen, moj unuk me moli da
provedemo vreme zajedno. Putovaćemo drugi put..."
Sekretarica zove svoga muža: "Dragi, moj šef je zauzet, službeni put je odložen..."
Muž zove švalerku: "Nećemo moći ove nedelje, žena je odložila put..."
Švalerka zove djaka: "Nastave će ipak biti kao i obično..!"
Đak zove dedu: "Dedice, nastavnica je rekla da će nastave biti kao i obično, ne mogu da ti pravim
društvo..."
Deda zove svoju sekretaricu: "Ne sekiraj se, ipak putujemo ove nedelje. Spremaj stvari..."

Promijenjeno od Enes-am21 (17.08.2009 u 17:54 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Enes-am21 je offline   Reply With Quote