Videti jedan post
Star 11.01.2018, 21:21   #7
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto se tice sacuvavanja podataka tacno je da su ovi iz Yamahe nestrucno i neznajuci tako jednostavan odgovor glupo reagirali i nisu znaki odgovoriti. Juce sam bas probao da sacuvan backup i expansion i to je ustvari sve sto treba. Tako jednostavno a nisu znaki reci. Sa ovim sam zaokruzio sve sto mi je bilo ootrebno da znam o genosu iako sam tek sada oresao prije tri sedmice na Genosa i uopste na yamah arrangere. Ustvari nisam presao, ostajem na korgu a eto Genos u studiu i pokadkat kad zatreba kao druga kkavijatura. Dista sam zadovoljan Genisom i nisam oogrijesio sto sam jedan OA4 zamjenio za njega jer netrebaju ni dva PA4 i eto nakon nekoliko generacija od PA2 pa do PA4 prekinuo sam tradiciju da kupujem po dva korga jedan za studio a jedan za svirku. Od sada mi je Genos u studiu i potpuno se uklopio u koncepciju. Lijep pozdrav
Dodato:
Evo ja onako kako vam okaza ubacih semplove i eto ovako zvuce.

https://youtu.be/6yyqT5_TKi4
Dodato:
U vezi sacuvavanja cijelog seta zahvaljujem se casper na idgovoru. Ustvari sada vidim da to pise tako i u manual ali ja valjda navikao nankorga pa stalno trazim opcije kao kod korga. Polako ulazim u yamahinu logiku i konacno sam legao i procitao manual u cijelosti jer je tako kakse da se ne luta. Ali posto mi Bosanci citamo manual samo na kraju da vidimo gdje smo zeznuli stvar onda nije nam ni zamjeriti.

Promijenjeno od keyboards (11.01.2018 u 23:40 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote